F-Secure Client Security

0
528
Deneme Sürümü | 92.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

F-Secure Client Security, iş istasyonları ve dizüstü bilgisayarlar için de güçlü bir güvenlik katmanı sağlamak için özellikle tasarlanmış bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bilgisayar için Güvenlik Programı

Evde veya işyerinde kullandığımız sanal ortamın güvenliğini muhafaza etmek, çeşitli olası tehditleri önlemeye özel olarak hazırlanmış uzmanlaşmış uygulamaların sorumluluğuna düşüyor.

İnternet sahasında pek çok çeşit malware ve saldırıları ve güvenlik tehditleri bulunur, bunlar bilgisayara sızmak için yönetilirse bunun içinde güvenlik çözümleri bulunmaktadır.

Virüsler veya casus yazılımlar ile aktif olarak savaş halinde olan bir program arıyorsanız bu cevaplardan biri F-Secure Client Security’dir. Özellikle sabit ve dayanıklı koruma sağlamak için tasarlanmış özellikleri ile birlikte verilen bu program, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve hemen hemen herkes tarafından oldukça kolay kullanılır.

Bu yazılım, birçok tehlikeye karşı güçlü bir savunma sağlamak için kendi aralarında bağlantı kuran birkaç katmanı kapsar. Böylece, F-Secure Client Security ile bir antivirüs, güvenlik duvarının yanı sıra rootkitleri, casus yazılımları ve diğer zararlı yazılımları algılayabilen ve temizleyebilen bir dizi modül elde edersiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Belirlenen herhangi bir tehdit anında silinebilir veya karantinaya gönderilebilir, bu nedenle yanlış alarm olduğu kanıtlanırsa birkaç tıklama ile eski durumuna geri döndürebilirsiniz. Sistem bağlantı noktalarını yönetmek, yerleşik güvenlik duvarının işidir ve güvenilen uygulamaların işleyişi için gerekli olanların engelini kaldırabilirsiniz.

DeepGuard adı verilen uygulamasıyla, tehlikeli dosyaların veritabanına henüz girmemiş olsa bile potansiyel bir tehdidi tespit etmek için sürekli olarak sistemi izleyen özel bir özelliği vardır.

Sonuç olarak, F-Secure Client Security, bir PC’yi kötü amaçlı yazılımlardan ve yetkisiz erişime karşı korumak için çok iyi donanıma sahip ve uygundur.

F-Secure Client Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 12.3.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here