F-Secure Anti-Virus

0
574
Deneme Sürümü | 828 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

F-Secure Anti-Virus, bilgisayarınızı virüslere, truva atlarına ve diğer türdeki kötü amaçlı yazılımlara karşı korumanıza yardımcı olabilecek özelliklere sahip bir yazılım çözümüdür.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs Programı

Kişisel bilgisayarların kötü amaçlı saldırılara karşı korunması ve olası tehditlere karşı korunması gerekmektedir. F-Secure Anti-Virus programını bilgisayarınıza indirerek bu korumayı gerçekleştirebilirsiniz.

F-Secure Anti-Virus, tüm uyumlu dosya ve bilgisayarlara yönelik çok çeşitli zararlı yazılım tehditlerine karşı gerçek zamanlı koruma sağlamayı amaçlamaktadır.

Kullanıcılar, yalnızca kötü amaçlı yazılımlara karşı değil, aynı zamanda spam ve diğer tehdit türlerine karşı güvenlik sağlamak için de F-Secure Anti-Virus’a güvenebilir. Entegre tarayıcı koruması sayesinde, bilgisayara zarar vermeden önce zararlı web siteleri ve casus yazılım engellenir.

Ayrıca gerekli işlemler, diğer uygulamaların performansını etkilemeden veya herhangi bir şekilde yavaşlatmadan arka planda çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar

F-Secure Anti-Virus, davranış analizi ve bulut tabanlı beyaz ve kara listelerle birlikte proaktif anti-malware korumasını sağlayan DeepGuard teknolojisi üzerine kuruludur.

Uygulama sadece kötü amaçlı yazılım için gelen veri paketlerini taramıyor; virüsleri ve truva atlarını bulup karantinaya alacak şekilde saklanan belgeler, arşivler veya çalıştırılabilir dosyalarla birlikte sabit sürücünün önyükleme kesimi alanlarını da denetler.

Kullanıcıların ürün özelliklerini test etmek ve bir lisans satın almak isteyip istemediklerine karar vermek için F-Secure Anti-Virus programını indirip deneme süresinden yararlanmaları önerilir.

F-Secure Anti-Virus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2012
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here