F-Prot Antivirus

0
535
Deneme Sürümü | 34.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

F-Prot Antivirus programını bilgisayarınıza indirerek hızlı ve kolay kullanılan virüsten koruma yazılımına sahip olabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs Programı

F-Prot, sisteminizde erişilen tüm dosyaları gözlemleyen, bellekte bulunan bir izleme yardımcı programı olan RealTime Protector, otomatik taramalar veya sistemdeki güncellemelerin herhangi bir zamanda Tarayıcı ile ve tüm işareti yönetmek için bir Güncelleyici ile ayarlanabileceği bir Zamanlayıcı içerir.

Windows için F-PROT Antivirus, ödüllü F-PROT Antivirus tarama altyapısı üzerine kurulmuştur ve bugün piyasadaki en gelişmiş antivirüs yazılım uygulamalarından biridir.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows için F-PROT Antivirus, virüsleri otomatik olarak gerçek zamanlı algılama ve kaldırma olanağı sağlayan hızlı, güçlü ve kullanımı kolay bir yazılımdır. Ayrıca, dosya ve e-postalardan diğer zararlı yazılım türlerine karşı güçlü bir çözümdür. Yeni ve bilinmeyen tehditler, dizüstü bilgisayarlarınız ve masaüstünüz için mümkün olan en güçlü savunmayı sağlayan F-PROT Antivirus gelişmiş buluşsal teknolojisi ile tespit eder.

Bu gelişmelerle Windows için F-PROT Antivirus benzersiz, güvenli, verimli ve kullanışlı, ancak ekonomik bir antivirüs çözümü sağlamak için güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve son derece düşük kaynak tüketimi gibi geleneksel rekabet üstünlüğünü geliştirir.

Sistem gereksinimleri

  • 120 MB boş disk alanı.
  • 800×600 ekran çözünürlüğü (1024×768 veya üstü önerilir)
  • İnternet bağlantısı
  • Microsoft Internet Explorer sürüm 5.0 veya üstü
  • Kayıtdışı sürede sınırlamalar
  • 30 günlük deneme

F-Prot Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.0.9.6
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here