Exterminate It!

0
443
Deneme Sürümü | 14.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2.8

Özet

Exterminate It!, potansiyel olarak tehlikeli içeriği tespit etmek için tam taramaları, bellek taramalarını ve belirli klasörlerin özel taramalarını gerçekleştirebilen bir virüsten koruma programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Programı

Exterminate It! isimli gelişmiş güvenlik yazılımı, gelişmiş koruma, gerçek zamanlı koruma ve düzenli güncellemelerle, tam teşekküllü güvenlik yazılımlarıyla birlikte kötü amaçlı yazılımlara karşı savaşan yeni programlardan birisidir.

Arayüzün kullanımı çok kolaydır, çünkü her şey düzgün bir listede organize edilmiştir, böylece bazı yapılandırma araçlarının seçeneklerini taramanıza, güncellemenize veya kontrol etmenize izin verilir.

Seçenekler menüsü, çoğunlukla İnternet bağlantısı yapılandırması ve AntiRootkit araçları ile ilgili yalnızca birkaç ayarlara sahipken, tarama işlemi basittir.

Tüm bilgisayarı kötü amaçlı dosyalar için kontrol edecek daha kapsamlı bir tarama modu var, ancak belleği kontrol etme veya Akıllı Tarama gerçekleştirme imkânınız da var. Tarama için başka bir seçenek, belirli bir klasörü veya sürücüyü seçmenizi ve anında doğrulamanızı sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarı çok hızlı bir şekilde taramak ve casus yazılım izlerini saptamak ve tamamen ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Bu aracın savuşturabileceği tehditler arasında trojan, çevirici, virüs, reklam yazılımı ve daha fazlası bulunur.

RAM ve CPU gibi bilgisayar kaynaklarını gerçekten zorlamadığı için, eski bilgisayarlarda da güvenle kullanabilirsiniz, ancak tanımları güncellerken bazı bilgisayar yavaşlamalarını fark edebilirsiniz.

Kullanımı kolay ve etkileyici veritabanı sayesinde Exterminate It! kesinlikle en iyi casus yazılım önleme çözümlerinden biridir. Hızlı tarar ve sisteminizin tüm alanlarını kapsar, bu nedenle her türlü tehdide karşı savunma ikincil bir hattı olarak oldukça uygundur.

Exterminate It! Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.12.0.15
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here