Exedb Anti Malware Scanner

0
584
Ücretsiz | 80.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Exedb Anti Malware Scanner isimli bu verimli ve sezgisel programı, dosyalarınızın malware gibi zararlı yazılımlar tarafından risk taşımadığından emin olmak ve bilgisayarınızın güvenlik kontrollerini gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Malware Temizleme Programı

Exedb Anti Malware Scanner’ın asıl amacı bilgisayarınızda çalışan çeşitli işlemlerin virüs bulaşmadığını doğrulama yeteneği kazandırmaktır. Güvenilir ve anlaşılması kolay bir yazılım çözümüdür.

Programı başlattıktan sonra, ana penceresinde en son gerçekleştirilen taramanın tarihi görüntülenirken aynı zamanda ‘Hızlı Tarama’, ‘Akıllı Tarama’ ve ‘Özel Tarama’ gibi üç seçenekten oluşan yeni bir analiz yürütmenize izin verilir.

‘Hızlı Tarama’ özelliğini kullanırken Exedb Anti Malware Scanner, yalnızca işlemi tamamlamadan önce ne kadar süre önce bildireceğiniz bir ilerleme çubuğu görüntüleyerek, bellek alanını analiz eder. Taranan ögelerin sayısını ve ilgili tehdit düzeyiyle (Düşük, Orta ve Yüksek) birlikte virüs bulaşmış nesnelerin miktarını öğrenmenizi sağlar.

‘Akıllı Tarama’, bilgisayarın belleğinde yüklü olan programların yanı sıra sistem klasörü ve kayıt defterindeki dosyaları doğrulayacaktır. Her adımı kesinleştirdikten sonra, Exedb Anti Malware Scanner, her birinin durumunu ve tespit edilen herhangi bir virüs bulaşmasının olup olmadığını bildirir.

Sponsorlu Bağlantılar

Son olarak, ‘Özel Tarama’ belirli bir klasörü kontrol etmenizi ve bilgisayarınızın güvenliğini tehdit edip etmediğini belirlemenizi sağlar. Program, keşfedilen herhangi bir virüse ne olacağına karar vermenize izin verir, yani ‘Tehdit Dosyasını Hemen Sil’, ‘Tehdit Dosyasını Karantinaya Al’ veya ‘Tehdit Dosyasını Bırak’ gibi seçenekler sunar.

Üstelik, uygulama, her zamanki faaliyetlerinize müdahale etmemek için haftanın belirli günlerinde ve belirli saatlerde gerçekleşmesi için düzenli ‘Hızlı Taramalar’ veya ‘Akıllı Taramalar’ ayarlamanızı sağlayan bir zamanlayıcıya sahiptir.

Exedb Anti Malware Scanner, bilgisayarınızı virüslerden, truva atlarından, kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer sanal tehlikelere karşı korumanıza yardımcı olacak kullanışlı ve etkili bir araçtır.

Exedb Anti Malware Scanner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.0.377
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here