Euro Truck Simulator 2

0
1060
Demo | 1.76 GB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Euro Truck Simulator 2 oyununu bilgisayarınıza indirerek Avrupa yollarında tır sürme simülasyon oyunu oynayabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Tır Sürme ve Simülasyon Oyunu

Gerçekçi bir simülasyon oyunu arayan herkes, Euro Truck Simulator 2‘yi oynamak isteyecektir. Bu güzel tır sürme oyunu, gerçekçiliği ve ayrıntılara dikkat edilmesi ile tanınan bir oyunun devamıdır. Euro Truck Simulator 2, tır sürüşünü daha derin bir düzeyde anlamaya çalışan oyuncular için etkileşimli bir deneyim yaratacaktır.

Euro Truck Simulator 2’nin tadını çıkarmanız için fazlasıyla sebep vardır, çünkü tasarımcılar oyunu her anlamda geliştirmeye öncelik vermişler. Oyun, pek çok oyuncunun oynayabilmesi için hemen hemen gereken bütün modern bilgisayarlarda oynanabiliyor. Çoğu kişi, oyun boyunca tır sürüşü için sunulan özellikler sayesinde kendisiyle takdir edecektir. Euro Truck Simulator 2’de mevcut olan tüm araçlar Avrupa’da kullanılan gerçek araçlara dayanıyor olacak. Oyuncular araçlarını yenileyebilecek ve hatta ilerledikçe araç görünümlerini de özelleştirebilecek. Çoğu kişi Euro Truck Simulator 2 deneyimini yaşadığı zaman böyle özelleştirmeleri takdir edecektir. Oyuncuların hedeflerine ulaşması ve oyunu kendileri için test etmeleri adına bir teşvik olacaktır.

Oyunda Avrupa çapında birçok otantik şehirde gerçekleşecek görevler bulunuyor. Oyunda neredeyse tüm batı Avrupa ülkelerine ait şehirler kullanılmıştır. Oyuncuların keşfedilmesi için yeni yerler ekleyecek bir genişletme paketi bile var. Euro Truck Simulator 2’ye entegre edilmiş otantik kamyon şirketleri de vardır. Oyundaki yollar özenle yeniden oluşturulması oyuncular için inkar edilemez bir gerçekçi deneyim yaratacak.

OYunla ilgili oyuncuların beğenisine sunulacak birkaç benzersiz unsur da vardır. Oyun, Steam aracılığıyla serbest bırakıldı, bu da oyuncuların şaşırtıcı derecede oyunu kolay indirmesini sağlayacak.

Euro Truck Simulator 2 Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2
Dil : Türkçe
Sistem : Windows

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here