ESET Uninstaller

0
925
Ücretsiz | 745 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

ESET Uninstaller, tüm ESET ürünlerini bilgisayarınızdan hızla, düşük sistem kaynaklarını kullanarak güvenli bir şekilde kaldırmaya çalışan komut satırı programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

ESET Programlarını Bilgisayardan Silme Programı

ESET Uninstaller oldukça açıklayıcı bir isime sahip bir komut satırı yardımcı programıdır: ESET ürünlerinin yüklü bileşenlerini bilgisayarınızdan yalnızca birkaç tıklama ile kaldırmanıza olanak tanır.

Az düzeyde kullanıcı müdahalesi gerektirdiğinden üstesinden gelmek çok basit olmasına rağmen dikkatli olmalısınız, çünkü sistemin kritik alanlarına zarar verebilirsiniz.

Çoğu program kullanıcıların etkileşimli bir şekilde bir görevi yerine getirmelerini sağlayan grafik arayüzlerle gelirken, komut satırı uygulamalarının sistem kaynakları üzerinde hızlı bir iş çıkardıkları bilinmektedir.

Kolay yapılandırmalar için destek sağladığı için, daha az tecrübeli kullanıcılar bile kolaylıkla öğrenebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

ESET Uninstaller kurulumu gerektirmez; bu nedenle bir Komut İstemi penceresi başlatarak sabit sürücüdeki herhangi bir yerden çalıştırabilirsiniz. Windows kayıt defterinizde herhangi bir iz bırakmaz.

Ayrıca, herhangi bir iş istasyonunda doğrudan kurulum adımlarını izlemeye gerek kalmadan çalıştırmak için programı bir USB flaş diskine veya benzeri bir saklama birimine kaydedebilirsiniz.

ESET Uninstaller programını kullanırken bilgisayarı güvenli modda başlatmanız önerilir. Uygulama, bir görevi bitirmek için makul bir süre alır ve beklendiği gibi, sistem kaynakları üzerinde çok hafiftir. Testlerimiz de hiçbir hata diyaloğu gösterilmedi ve program kilitlenmedi. Sonuç olarak ESET Uninstaller, amacına hizmet eder ve ESET ürünlerini kaldırmanıza yardımcı olan basit bir yol sunar.

ESET Uninstaller Ekran Görüntüleri

Versiyon : 8.0.5.0
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here