ESET SysInspector

0
686
Ücretsiz | 5.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

ESET SysInspector, sistem, süreçler, hizmetler, kayıt defteri, sürücüler ve diğer kritik dosyalar hakkında önemli bilgiler sağlayan kullanışlı bir güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Sistem Hatalarını Bulma Programı

ESET SysInspector, kullanıcıların süreçleri, hizmetleri, kayıt defterini, sürücüleri ve diğer önemli dosyaları izleyebilmelerini sağlayan özellik açısından zengin bir uygulamadır. Esas olarak deneyimli bilgisayar kullanıcılarına hitap eder.

Arabirim, işlemler, ağ bağlantıları, önemli kayıt defteri girdileri, hizmetler, sürücüler, kritik dosyalar, sistem zamanlayıcı görevleri, sistem bilgileri ve dosya ayrıntıları gibi türlere göre görüntüleyebileceğiniz düzenli bir yapıya sahip düzenli bir pencereden yapılır.

Listelenen bilgiler arasında, SHA1 sağlama toplamı, son yazma zamanı, oluşturma zamanı, dosya boyutu, açıklaması ve sürümü, şirket, ürün ve dahili adın yanı sıra bağlantılar (örneğin, çalışan bir işlemin dosya yolu) yer alır.

Ağ bağlantıları arasında TCP, UDP ve DNS bulunur. Önemli kayıt defteri girdileri söz konusu olduğunda, sistem başlangıcında, Winlogon bildirimlerinde, BHO’larda (Tarayıcı Yardımcı Nesneler), Internet Explorer ile ilgili, kabuk açık komutlarda, ağda, TypeLib’de ve diğerlerinde otomatik olarak çalıştırılan standart kayıtlara bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kritik dosyalar Hosts, System.ini ve Win.ini içerir; sistem bilgileri ortam değişkenleri, yüklü yazılımlar, düzeltmeler ve güncellemeler, geçerli kullanıcı, kullanıcı ayrıcalıkları, yerel sürücüler ve olay günlüklerini ele alır.

Bütün bu ürünler yeşil (güvenli) ile kırmızıya (riskli) kadar renk kodludur ve renklere göre ekran modunu filtreleyebilirsiniz. Furtermore’da ayrıntı modunu (temel, orta, tam) değiştirmek, bir arama fonksiyonu kullanmak, bilgi kopyalamak, çevrimiçi olarak öğeleri aramak, günlük dosyasını kaydetmek, bir servis komut dosyası çalıştırmak, tüm bölümleri bir servise vermek mümkündür. Komut dosyası ve daha birçoğu.

ESET SysInspector, düşük-orta RAM’ı ve düşük CPU’yu kullanır, bu nedenle sistem performansını zora sokmaz. Çok iyi bir yanıt verme süresine sahiptir ve işletim sisteminin hata mesajları açmasına neden olmaksızın iyi performans gösterir. Sonuç olarak ESET SysInspector, sistem performansını analiz ettiğinde, herhangi bir kullanıcının yararlanma konusunda değerli bir program olduğunu kanıtlıyor.

ESET SysInspector Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.3.5.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here