ESET Smart Security Premium

0
547
Deneme Sürümü | 149 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

ESET Smart Security Premium, bilgisayarınız için sağlam bir antivirüs altyapısına dayanan, güvenli çevrimiçi işlemler, web kamerası koruması ve entegre bir şifre yöneticisi sağlayan gelişmiş koruma programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Güvenlik ve Şifre Yönetici Programı

Ödüllü bir tarama motoruna dayanan ESET Smart Security Premium, bilgisayarınız için gelişmiş koruma sağlar. Gerçek zamanlı bir izleme ile antivirüs temelini oluşturur, aynı zamanda PC’niz için güvenilir bir güvenlik katmanı oluşturmak için birlikte çalışan cömert bir araç koleksiyonunu da içerir.

Gerçek zamanlı antivirüs koruması

Kullanılabilirliğe odaklanan ESET Smart Security Premium arayüzü, tarayıcıya ve diğer tüm araçlara tek tıklamayla erişim sağlayan, alışması kolaydır. Tarayıcı, bilgisayarınızın güvenlik durumunu değerlendirmek için uygulamayı ilk kez başlattığınızda başlar. Hızlı taramalar mevcut değildir, bu nedenle bitmek için tam bir tarama beklemek zorunda kalacaksınız.

İsteğe bağlı analizin yanı sıra, ESET Smart Security Premium, özel taramaları (taranacak yeri seçtiğiniz yerlerde) ve çıkarılabilir bir sürücünün analizini gerçekleştirebilir. Kötü amaçlı olarak değerlendirilen dosyalar anında karantinaya gönderilir. Dahası, yerleşik host saldırı önleme sistemi sayesinde, uygulama sisteminizde çalışan işlemlerin şüpheli davranışını belirleyebilir.

İnternet ve ağ güvenliği özellikleri

ESET Smart Security Premium web kamerası aracılığıyla casusluk girişimlerini engellemeyi taahhüt eder. Ayrıca kötü niyetli içeriği içeren web sayfalarını engelleme, e-postaları analiz etme gibi proaktif antispam ve antiphishing koruması gibi Internet güvenlik özelliklerine de sahiptir. Güvenlik, entegre kişisel güvenlik duvarı ve ağ saldırı girişimleri dedektörü tarafından ikiye katlanmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Premium sürümü, hassas içeriğin şifrelenmesi için bir ‘Güvenli Veri’ modülü, bir ev ağ koruma modülü (ağ cihazlarının güvenlik seviyesini kontrol edebilen) yanı sıra İnternet Explorer’ın güvenliğini sağlayan bir bankacılık ve ödeme koruma katmanı getiriyor. Buna ek olarak hırsızlık önleyici modül, çalınması durumunda PC’nizi kurtarmanıza yardımcı olabilir.

Premium sürümü hesapları ve kimlik bilgilerini güvenle depolayan dahili bir şifre yöneticisine ve çevrimiçi form doldurma için kişisel verilere sahiptir.

Tüm kullanıcılar için hepsi bir arada güvenlik paketi

ESET Smart Security Premium, ESET’in sağlam antivirüsünü bilgisayarınızın güvenlik duvarını sağlamlaştırmak için çeşitli diğer özelliklerle birleştirir. Güvenli çevrimiçi bankacılık, web kamerası koruması ve parolaların güvenli bir şekilde depolanmasını sağlar. Ayrıca, PC’nizin yanlış ellere düşmesi durumunda hırsızlığa karşı modül çok yardımcı olabilir.

ESET Smart Security Premium Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.1.204.0
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Vista

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here