ESET Security for Kerio

0
613
Ücretsiz | 52.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

ESET Security for Kerio, ağ yöneticilerine Kerio sunucuları için yeterli anti-malware koruması sağlayan kapsamlı bir güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Zararlı Yazılımları Engelleme Programı

Kerio için ESET Security, tam da adından da anlaşılacağı gibi: Kerio sunucuları için bir koruma aracıdır. Sunucuya yükleyerek hem Kerio Connect’i (posta sunucusu) hem de Kerio Kontrol sistemini yönetme imkanı sunar.

Kullanışlı Arayüz

Bu araç, Kerio ürünleri tarafından işlenen e-posta ve web trafiği için proaktif kötücül yazılım önlemleri içerir, kullanıcı tanımlı kurallara ve uzak yönetim konsoluna dayanan filtreleme seçenekleri sunar.

Eset ürünlerinin arabirimine alışık olanlar için paket kolaylıkla erişilebilen ana menülerle tanıdık gelecektir. Ana uygulama penceresi sistemin mevcut durumunu gösterir ve bulaşmış ve temizlenmiş nesneler için istatistiklerin yanı sıra sistemdeki etkinliği kontrol etme seçenekleri sunar.

Özelleştirme seçenekleri, sistemin daha iyi korunması için kuralların uygulanabileceği uygulamanın yapılandırma panelinde bulunur.

Komut satırı ve uzaktan yönetim

Uygulamayı yönetmek, yerleşik eShell yardımcı programı aracılığıyla komut satırı komut dosyalarını çalıştırarak da yapılabilir. Uzak yönetim özellikleri, uzak yönetim konsolu aracılığıyla pakete dahildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tüketicilerin çoğu antivirüs ürünleri gibi, ESET’in bu sürümü de kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak tespit edebilir ve ortadan kaldırabilir ve en son tehditlere karşı koruma sağlamak için güncelleme gerektirir.

Kerio ürünleri için özel koruma aracı

Belirli bir ortam türü için tasarlanmış olmasına rağmen, Kerio için ESET Security’nin normal bir kullanıcı tarafından bile ele alınması zor değildir. Kullanıcılara özel koruma katmanlarının hepsini yapar ancak Kerio ürünleri ve işledikleri veriler için uyarlanır.

Ayrıca, yöneticilere belirli komut dosyaları çalıştırarak farklı yapılandırmalara olanak tanıyabilecek uzaktan yönetim özellikleri ve komut satırı desteği sunar.

ESET Security for Kerio Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.5.16004.0 Beta
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here