ESET Log Collector

0
709
Ücretsiz | 2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

ESET Log Collector, ESET güvenlik çözümüne bağlanır, bilgisayarınız ve ESET ürününüz hakkında bilgi toplar ve ESET’in teknik destek ekibine gönderebileceğiniz bir rapor hazırlar.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

ESET Teknik Destek Programı

Müşteri hizmetleri servisini ararken, genellikle sorununuz oluştuğu sırada bilgisayarınız ve durumuyla ilgili çok fazla bilgi istersiniz. Böyle bir teknoloji meraklısı bir kullanıcı değilseniz, istedikleri verileri bulmak biraz zor olabilir. Hem müşteri hem de destek ekibine yardım girişimi sırasında ESET, ESET Log Collector olarak adlandırılan ürünü sizlere sundu.

ESET ürün kullanıcıları için kurulum gerektirmeyen rapor yaratıcısı

Adından da anlaşılacağı üzere ESET Log Collector, bilgisayarınızdan bilgi ve günlük verileri toplar ve daha ileri analiz için ESET’in ekibine gönderilebilecek bir rapor bir araya getirir. Uygulamanın küçük bir alanı vardır ve kurulum gerektirmez ve ayrıca kullanımı çok kolaydır.

ESET Log Collector, sisteminize kurduğunuz ESET güvenlik ürününü otomatik olarak algılar ve istenirse, günlük dosyalarından istemektedir. ESET Log Collector’un raporunda içermesi gereken eserlerle birlikte ESET ürün ve versiyonu ana pencerede görüntülenir.

Sistem, ESET ürünü tarafından üretilen günlükleri toplar

Sponsorlu Bağlantılar

ESET Log Collector, çıktı raporuna ekleyebileceğiniz uzunca bir günlüğe ait verileri gösterir ancak dışa aktarmak istemediğiniz öğelerin seçimini kaldırabilirsiniz.

Çalışan tüm Windows işlemlerinin bir listesini, Windows günlüklerini (uygulama, sistem ve SetupAPI olay günlükleri) yakalayabilir, sistem ve ağ yapılandırmasıyla (filtrelenmiş web sayfalarının bir listesi dahil) ayrıntılı bilgi, WFP filtreleri ve ESET’in Sysinspector günlüklerini görüntüleyebilir. Ayrıca, yapılandırması, yüklü sürücüler, karantinaya alınan dosyalar, olay ve tehdit kayıtları, tarama ve HIPS günlükleri de dahil olmak üzere kullandığınız ESET ürünü hakkında bilgi çıkarabilir. Tüm bu değerli bilgiler, sorunu bulmak ve çözüm aramak için ESET uzmanları tarafından daha da analiz edilebilir.

Raporları toplayın ve bunları ESET ekibine gönderin

ESET Log Collector yalnızca ana güvenlik çözümü olarak bir ESET ürününe güvenen sizlere hizmet eder. Son 60 güne kadar veri toplayabilir ve raporun tamamını bir ZIP arşivinde sıkıştırabilir. Bilgilerinizi daha kolay toplamanıza, verileri ESET ekibine göndermenize ve geri bildirim beklemenize yardımcı olur.

ESET Log Collector Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.0.4.2
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here