ESET Hidden File System Reader

0
434
Ücretsiz | 552 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.9

Özet

ESET Hidden File System Reader, kullanıcı müdahalesi olmaksızın, virüslü HDD’lerden, SSD’lerden ve çıkarılabilir sürücülerden gelen rootkitleri ve izlerini ortadan kaldırmak için ESET’in güvenlik programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

HDD ve SSD Virüs Temizleme Programı

Gizli Dosya Sistemi Okuyucusu ESET tarafından geliştirilen ve bilgisayarı herhangi bir kök izi tarayan, çıkaran ve böylece makinenin güvenlik durumunu geri yükleyen bir üründür.

Tarama ve çıkarma prosedürü, kullanıcı yardımı olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir. Bu, Gizli Dosya Sistemi Okuyucusu’nun acemiler veya antivirüs uygulamalarında hiç deneyimi olmayan kişiler tarafından da kullanılabileceği anlamına gelir.

Yükleme bir önkoşul olmadığından, yürütülebilir dosyayı bilgisayardaki özel bir dizine bırakabilir ve çalıştırmak için tıklatabilirsiniz.

Gizli Dosya Sistemi Okuyucusunu herhangi bir virüs bulaşmış bilgisayarda zahmetsizce ve önceki kurulumcular olmadan kullanmak için USB flash diske, harici sabit sürücüye veya benzeri bir depolama birimine taşımak da mümkündür. Uygulama, tarama işinden sonra aynı konumda bir günlük dosyası oluşturduğundan, aygıtın yazma korumalı olmamalıdır.

Anılmaya değer olan şey, Windows kayıt defterinin yeni girişler almaması ve program kaldırıldıktan sonra dosyaların sabit sürücüde bırakılmamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çalıştırılabilir dosyayı çift tıklatarak veya işlemini bir Komut İstemi iletişim kutusundan çağırmak, tarama ve kaldırma işlemini derhal başlatır ve işlem tamamlanır. Günlük bilgilerini, tarama başlangıç ​​zamanı, işletim sistemi, sürücü adları, sektör başına baytlar ve boyutlar gibi Gizli Dosya Sistemi Okuyucusu ile aynı yerde oluşturulmuş düz metin bir belgede görüntüleyebilirsiniz. HDD’nin yanı sıra, araç SSD’lere ve çıkarılabilir sürücülere bakabilir.

Gizli Dosya Sistemi Okuyucusu çalışma süresince minimum CPU ve RAM tüketimi gördük, böylece bilgisayarda normal aktivite devam edebilir. Testlerimizde hata diyalog kutuları gösterilmedi ve araç donmadı veya kilitlenmedi.

Sonuç olarak, ESET Gizli Dosya Sistemi Okuyucu, kullanıcıya herhangi bir yapılandırma yapmak istemeden rootkit izlerini saptamak ve ortadan kaldırmak için basit bir yöntem sunar.

ESET Hidden File System Reader Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0.3.3
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here