ESET Gateway Security

0
505
Ücretsiz | 53 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

ESET Gateway Security, SafeSquid Internet proxy’sini kullanarak Microsoft Forefront Tehdit Yönetimi ağ geçidi hizmetleri için özel olarak tasarlanmış pratik, kullanışlı ve etkili bir yardımcı programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ağ Geçidi Güvenlik Programı

Sunucuları ve sistemleri ya da yalnızca ağınızı virüslere ve diğer İnternet tehditlerine karşı korumak için güvenilir bir çözüme kesinlikle ihtiyacınız vardır.

ESET Gateway Security, HTTP ve FTP ağ geçitlerini virüslere, truva atlarına, spamlere ve diğer siber saldırılara karşı korumak istediğinizde sahip olmanız gereken basit bir yardımcı programdır.

Özellikle Microsoft ISA ve Forefront Tehdit Yönetimi sunucularını tamamen koruyacak şekilde tasarlanan bu yardımcı program, uç nokta ve sunucu güvenlik ürünlerinin yönetimini basitleştirir.

Bir virüsün sisteminize girmeyi başarabildiğini ve birkaç dosyayı bilgisayarınızı yavaşlatacak veya sistem çökmelerine neden olacak kadar bulaştırdığını düşünelim. Çoğunlukla, bilgisayarınızı virüslerden temizlemek için tespit edilen dosyaları veya klasörleri silmeniz yeterlidir.

Yine de, bir virüs işletim sistemi dosyalarını değiştirdiğinde ve virüs bulaşmış dosyaları silmek suretiyle veri kaybına neden olabilir veya daha kötüsü, virüs sisteminizden önemli bilgileri çalabilir ve banka hesaplarınıza erişebilir.

ESET Gateway Security’yi kullanarak süreçler, URL adresleri ve dosyalar gibi kötü amaçlı nesneleri tanıyıp silerek tüm gelen ve giden HTTP ve FTP trafiğini tarayarak kurumsal altyapınızı korumanıza izin verirsiniz.

Optimize edilmiş arabirim ve tarama teknikleriyle uygulama, yalnızca kötü amaçlı yazılımları ve bildiğimiz virüsleri değil aynı zamanda yeni bilinmeyen değişkenleri de tanımlayarak etkili bir algılama oranı sağlar.

Ayrıca, ESET Gateway Security size çeşitli işlemlerin davranışını izlemenize yardımcı olan ve istismar için tipik olan şüpheli etkinlikleri izlemenize yardımcı olan birkaç modül sunar.

Sponsorlu Bağlantılar

HTTP filtre modülü, HTTP istemcileri ve sunucular arasında gerçekleştirilen tüm iletişimleri tarar. İstemci bir ileti alır ve onu HTTP sunucusuna iletir. İletinin içeriği taranır ve virüsler veya virüs bulaşmış dosyalar algılanırsa silinir ve kötü niyetli içeriği size bildirir.

Bahsedilmesi gereken bir başka modül, tüm veri aktarımlarını tarayarak tüm FTP istemcilerini ve sunucuları izleyen FTP filtre modülüdür. Tarama sonuçlarına bağlı olarak, tespit edilen kötü amaçlı dosya veya klasör engellenecek veya silinecek, böylece maksimum güvenlik ve verimlilik elde edebilirsiniz.

ESET Gateway Security, malware, virüs, spam ve diğer İnternet tehditlerini tespit ederek, engelleyerek ve kaldırarak koruma sağlar.

ESET Gateway Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.5.11015.0 RC
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2003 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here