eScan Internet Security Suite

0
519
Deneme Sürümü | 448 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

eScan Internet Security Suite programı virüs, casus yazılım, reklam yazılımı veya keylogger’a karşı etkili bir koruma sağlayan, kullanımı kolay ve arayüzü etkili bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Gelişmiş Güvenlik Programı

EScan Internet Security, bilgisayar sisteminizi herhangi bir web tabanlı saldırıdan korumak için tasarlanmış bir yazılımdır.

Kullanıcı dostu arayüzü, Mac OS X Dock’a – Dosya Anti-Virüs, Mail Anti-Virüs, Anti-Spam, Web Koruma, Güvenlik Duvarı, Uç Nokta Güvenliği, Gizlilik Kontrolü gibi bir menüde görüntülenen birkaç seçenekle birlikte gelir.

Dosyaları virüslere ve zararlı yazılımlara karşı tarayın ve tarama seçeneklerini yapılandırın. Örneğin; eScan virüs tespit ederse, yerel çıkarılabilir disk sürücülerini veya ağ sürücülerini ve arşivlenmiş dosyaları tarar.

Buna ek olarak, bir rapor dosyası kaydedebilir, yürütülebilir dosyaların ağdan veya USB sürücülerinden erişimini engelleyebilir ve dosyaları değiştirme veya silme işlemine karşı koruyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

EScan Internet Security ayrıca e-postalarda virüs taraması yapmanızı, spam önlemenizi (örn., HTML e-postalarının içeriğini kontrol etmenizi, beşten fazla boşlukları spam olarak muamele edin), profiline göre web korumasını etkinleştirmenizi sağla. Güvenlik duvarı ayarlarını yapılandırmanızı sağlar.

Ayrıca, eScan Internet Security’yi parola korumalı hale getirebilir, bellek, kayıt defteri ve hizmetleri tarayabilir, bir tarama planlayabilir, bir eScan Kurtarma ISO görüntü dosyası oluşturabilir, günlükleri görüntüleyebilir, otomatik bir yedekleme ve geri yükleme hizmetini etkinleştirir, oyun modunu etkinleştirir ve bir sanal klavye kullanabilirsiniz.

Bir tarama işlemi tamamlamak uzun zaman alabilir, ancak eScan kapsamlıdır ve az miktarda CPU ve sistem kaynağı kullanır. Program aktifken, diğer süreçler arka planda biraz yavaş çalışıyor olabilir. Sonuç olarak, eScan Internet Security, size anti-virüs koruması sağlayan harika bir araçtır.

eScan Internet Security Suite Ekran Görüntüleri

Versiyon : 14.0.1400.1849
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here