eMule

0
859
Ücretsiz | 3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

eMule, EDonkey2000 protokolüne dayanır. Dosyaları indirip paylaşmanızı, bir sohbet kanalına bağlanarak diğer kullanıcılarla sohbet etmenizi ve bant genişliğini sınırlamanızı sağlayan ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Türkçe Sohbet ve Dosya Paylaşma (P2P) Programı

eMule, StrongDC ++ veya ApexDC ++‘ye benzer bir dosya paylaşım yazılımıdır. EDonkey2000 protokolüne dayanarak, istemci düğümleri arasındaki verilerin hızlı bir şekilde iletilmesini kolaylaştırır. eMule, zlib-sıkıştırılmış formatı kullanarak dosyaları aktarırken bant genişliği tasarrufu sağlar.

Basit kurulum ve kullanıcı dostu arayüz

Herhangi bir üçüncü parti ürünü indirmeyi teklif etmediği ve yalnızca birkaç saniye sürdüğü için oldukça sorunsuz kurulum sürecinden geçersiniz. Arayüzü sezgisel ve basittir çünkü yalnızca çeşitli düğmeleri ve çeşitli bilgileri görüntülemek için birkaç bölmeden oluşur. Sonuç olarak, her tür kullanıcı zorluklarla karşılaşmadan kolayca kullanabilir.

Bir sunucu seçin, dosyaları arayın ve yükleyin

Bağlanmak istediğiniz bir sunucuyu seçmeniz ve belirli bir dosyayı aramanız gerekir. Sonuçlar hemen gösterilmezse, umutsuzluğa kapılmayın. Arama biraz zaman alabilir (bit hızı iyi ise indirme hızı genellikle hızlıdır). Örneğin, indirilecek bir ses parçası ararken, eMule dosyanın uzunluğunu, format türünü, bit hızını ve önceden işlenmiş olup olmadığını görüntüler.

Karşıdan yüklenen her dosya doğrudan paylaşılan dosyalara gider, böylece başka kullanıcılarda dosyaya erişebilir.

Diğer kullanıcılar ile sohbet edin

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcılar eMule ile sohbet edebilir ve sohbet kanallarına erişebilir. Seçenekler menüsü, kullanıcı adınızı ve dili yeniden yapılandırmanıza, CPU ve bellek kullanımını kaydetmenize, Kuyruk listesi ve Bilinen İstemciler listesini devre dışı bırakmanıza, arayüz metninin yazı tipini seçmenize izin verir.

Aktarım kapasitesini (indirme ve yükleme sınırı) ayarlayabilir, bir görevi planlayabilir (yani yapılacaklar listesi), MobileMule’u etkinleştirebilir (şifreyle) ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

eMule, tüm bant genişliğinizi zorlamayan etkin bir dosya paylaşım istemcisidir. Daha yeni, daha modern dosya paylaşım istemcilerinin temelini oluşturur. Bilgisayarın performansını zorlamaz ve arayüz tüm kullanıcı kategorileri için oldukça uygundur.

eMule Ekran Görüntüleri

Versiyon : 0.50a
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here