Emsisoft Emergency Kit

0
570
Ücretsiz | 302.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Emsisoft Emergency Kit, bilgisayarınızı korumak için tasarlanmış, sezgisel olarak tasarlanmış, hızlı ve kolay kullanılan kötü amaçlı yazılım tespit ve temizleme araçları bulunan antivirüs programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Günümüzde çoğu insan, bilgisayarlarının virüsler, rootkit’ler, botlar, truva atları ve casus yazılımlar tarafından tehdit edildiğini ve etkili bir antivirüs çözümüne sahip olmaları gerektiğini biliyor.

Bu nedenle Emsisoft Emergency Kit’i dikkate almalısınız. Değerli belgeler ve özel bilgilerle birlikte bilgisayarınızı güvende tutmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış birden fazla uygulamadan oluşur.

Temel uygulama olan Emsisoft Emergency Kit Scanner, casus yazılımları, reklam yazılımlarını, virüsleri, solucanları, trojan’ları, çeviricileri, keylogger’ları ve diğer kötü amaçlı programları tespit etmenizi sağlar. Herhangi bir kötü amaçlı yazılım bileşenleri algılanırsa, onları karantinaya almayı ve silmeyi seçebilirsiniz.

Dört tarama türünden her biri kesin sonuç verir ve her duruma göre tasarlanmıştır. Etkin programların ve casus yazılım izlerinin, derin bir sistem taramasının yanı sıra belirli dosya türleri için hedeflenen bir tarama işleminin hızlı bir bakım taraması yapabilirsiniz.

GUI’ye kadar, temiz, kapsamlı ve taramaları basit bir şekilde gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm rehberliği sunuyor. Çok yönlü bir bakış açısıyla, bir sistem yöneticisi veya bir güvenlik uzmanıysanız, Emsisoft Emergency Kit’in komut satırı aracıyla da çalıştırılabildiğini bilmekten memnuniyet duyarız.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş bir kullanıcıysanız, HiJackFree bileşeni size büyük bir destek sunar. İşlemler, limanlar, otomatik çalıştırmalar, servisler ve sistem yapılandırmasında bulunan casus yazılımları, kaçıran kişileri, solucanları, truva atlarını ve reklam yazılımlarını manuel olarak tespit etmenize ve kaldırmanıza olanak tanır.

Kompleks zararlı yazılım enfeksiyonlarıyla uğraşmak Emsisoft Emergency Kit için bir problem değildir. Bileşenlerinden bir diğeri olan BlitzBlank, derinden sisteminize giren kötü amaçlı yazılımları kaldırmanıza olanak tanır. Virüs bulaşmış dosyaları, kayıt defteri girdilerini ve sürücülerini, Önyükleme işlemi sırasında, işletim sisteminiz yüklenmeden kalıcı olarak siler.

İster İnternet’e göz atın, ister karmaşık malware saldırıları ile günlük olarak uğraşsanız da, Emsisoft Emergency Kit, herhangi bir sorunun üstesinden gelmenize çok yardımcı olur.

Emsisoft Emergency Kit Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2017.6.0.7694
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here