Emsisoft Commandline Scanner

0
508
Deneme Sürümü | 195 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.2

Özet

Emsisoft Commandline Scanner, virüsleri, truva atlarını, solucanları, botları, casus yazılımları, reklam yazılımlarını ve izleme çerezlerini aynı güçlü motora dayanan algılayabilen ve kaldıran güvenli bir programdır.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Bilgisayarınızın Güvenliği için Çok Yönlü Program

Emsisoft Commandline Scanner, gelişmiş bilgisayar kullanıcıları için geliştirilmiş, güvenlik odaklı bir yazılım çözümü olup, kötü niyetli yazılımların taranmasına ve kötü niyetli bileşenlerin kaldırılmasını daha fazla tercih etmektedir.

Yönetici haklarına sahipseniz, bu uygulama amaçlandığı gibi çalışmaz, yani bu arada işlevlerini göremez veya göremezsiniz. Bununla birlikte, yalnızca sağ tıklatıp “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini belirlemeniz gerekir. Aslında bir Komut İstemi örneğini Yönetici haklarıyla başlatmanız ve uygulamayı buradan manuel olarak çalıştırmanız gerekir.

Emsisoft Commandline Scanner, kendi adıyla iddialı bir şekilde geleneksel bir GUI’ye sahip değil, bunun yerine bir Komut Satırı Arabirimi (CLI) sunuyor. Bu yeni başlayanlar için uygun olmasada, en az CMD orta düzeydeki kullanıcı becerilerine sahip kullanıcılar, özelliklerini anlama ve kullanma konusunda herhangi bir zorluk çekmez.

Eğer işlevlerini daha da yakından tanımak isterseniz, “/?” Veya “/ help” argümanını çalıştırın. Bu size özelliklerinin bir listesini gösterecek ve kısa açıklamalarını özetleyecektir.

Çeşitli denetimleri gerçekleştirebilen ve sorunsuz olarak tanımlanan öğeleri kaldırıp karantinaya alabilen bir zararlı yazılım tarayıcısına ihtiyacınız varsa bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı, dosya, kötü amaçlı yazılım, rootkit, bellek, iz, yavru, arşiv, posta arşivi, NTFS ve bulut taramaları gibi çeşitli tarama türlerinden seçim yapmak mümkündür. Taramayı bir Windows hizmeti vasıtasıyla da çalıştırabilir ve motoru aktif tutabilirsiniz.

Algılanan öğeler karantinaya alınabilir, karantinadan alınabilir ve artık ihtiyacınız olmayacağından eminseniz kalıcı olarak silinir.

Sonuçta, CMD ile çalıştırılabilen bir malware tarayıcıdan hoşlanıyorsanız ve size birden fazla tarama türü sunarsa, Emsisoft Commandline Scanner aradığınız şey olabilir.

Emsisoft Commandline Scanner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 12.2.0.7060
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here