Emsisoft Anti-Malware

0
642
Deneme Sürümü | 252.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Emsisoft Anti-Malware, kapsamlı üç farklı katmanları ile kötü amaçlı yazılımları engelleyen bilgisayar koruması sağlayan güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Programı

Emsisoft Anti-Malware, bilgisayarınızı tüm kötü amaçlı dosyalardan uzak tutmak, virüsler, Truva atları, casus yazılımlar veya reklam yazılımları olmak için tasarlanmış gelişmiş bir güvenlik aracıdır.

Emsisoft Anti-Malware, bir güvenlik çözümü olmasına rağmen, kurulum bittikten hemen sonra yeni başlayanlara ödünç verir. ‘Kurulum Sihirbazı’ olarak adlandırılan kullanıcıya, ‘Kötü Amaçlı Yazılımdan Ağı’ (bilgisayarınızda bulunan virüs örneklerinin çevrimiçi işleme işlevi) ve yeni bazı bilgilere erişmenizi sağlayabilecek beta güncellemeleri gibi bazı özellikleri etkinleştirmesini veya devre dışı bırakmasını ister.

Aynı ‘Kurulum Sihirbazı’ ilk güncellemeyi ve aynı zamanda ‘Hızlı’, ‘Akıllı’, ‘Derin’ veya ‘Özel’ olmak üzere ilk taramayı gerçekleştirir. Son olarak, kullanıcı sistem başlatmada ‘Koruma’ özelliğini etkinleştirip desteklemeyeceğini, otomatik olarak güncellemeleri indirip yükleyecek veya zamanlanmış taramaları etkinleştirip desteklemeyeceğine karar vermelidir.

Bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılım ve virüs izlerini kontrol eden iki güçlü tarama motoruna dayandığından uygulama çoğu türde virüsü engelliyor.

Ayrıca, her biri güvenli tarafta kalmanıza yardımcı olacak üç farklı gerçek zamanlı koruma araçları, ‘Dosya Koruma’, ‘Davranış Engelleyici’ ve ‘Sörf Koruması’ bulunur.

Son olarak da, bilgisayarın etkinliğini izler ve kullanıcı tanımlı programların başlatılmasını daima engellemek için özel araçlar içeren bazı uygulamaların başlatılmasını engelleme yetkisi verir.

Sponsorlu Bağlantılar

Emsisoft Anti-Malware, program içinde yeni bir pencere açtığınızda otomatik olarak saklanan şık sekmelerle kullanıcı dostu bir arayüze güveniyor.

‘Güvenlik Durumu’ sekmesi, ‘Dosya Koruma’, ‘Davranış Engelleyicisi’ ve ‘Sörf Koruma’ işlevlerinin açık olup olmadığını size bildiren uygulama hakkında hızlı bir genel bakış sağlar; bununla birlikte, size yeni bir tarama başlatma veya güncelleme imkanı da verir.

‘PC Tarama’, ‘Karantinaya Alma’ ve ‘Günlükler’ sekmelerinde açıklayıcı açıklamalar bulunurken, ‘Yapılandırma’ menüsü kullanıcıya yepyeni bir dünya açıyor. Planlanan taramalar ve bildirimler de dahil olmak üzere uygulamanın her bir özelliği ile ilgili bir çok seçenek vardır.

Emsisoft Anti-Malware Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2017.6.0.7681
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here