EMCO Malware Destroyer

0
551
Ücretsiz | 13 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

EMCO Malware Destroyer progrmaını bilgisayarınıza indirerek kullanıcı dostu bir arayüz ile bilgisayarınızın sisteminde bulunan kötü amaçlı yazılımları çabucak tarayın, bulun ve kaldırın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Programı

Her bilgisayar kullanıcısı, kötü amaçlı yazılımları uzak tutmak için gerçek zamanlı bir etkin koruma sisteminin bulunup bulunmadığının ne kadar önemli olduğunun farkında olmalıdır. Bir güvenlik duvarı ile birleştirilen tam teşekküllü bir antivirüs çözümü genellikle ortalama bir kullanıcı için yeterlidir. Bununla birlikte, bir adım öteye geçme ihtiyacı duyarsanız, dikkate değer olan bazı etkin tarayıcılar ve casus yazılım önleme çözümleri bulunmaktadır.

Özellikle hızlı taramalara ve tespit edilen tehditlerin hızlı bir şekilde kaldırılmasına yönelik bir uygulama EMCO Malware Destroyer’dır. Kurulum işlemi flaşla yapılır, böylece programın arayüzüyle birkaç saniye içinde yüz yüze geleceksiniz.Programın arayüzü oldukça iyi ve kolayca özelleştirilebilir.

Başlangıç ​​olarak, aktif korumayı, sezgisel taramaları veya bazı türden aktif bir kalkan sağlamadığını not etmelisiniz. Bu yardımcı program yalnızca şu an bellekte yüklü kötü amaçlı olanları veya virüs bulaşmış süreçleri arar. Yeni tarama girişimlerinin yapılmadığından emin olmak için her taramayı başlatmadan önce kötü amaçlı yazılım imza veritabanını güncellemelisiniz.

Gizli tehlike arayan gerçek süreç birkaç saniye sürer. Tarayıcı imza tabanlı olduğundan yalnızca 10,000’in üzerinde tanımıyla veritabanında bulunan virüsleri arar ve imha eder.

EMCO Malware Destroyer, adware, truva atları, solucanlar, çeviriciler, trackware ve diğer casus yazılım türlerini içeren bir dizi tehdidi ortadan kaldırmaya odaklanmıştır. Bir diğer iyi özellik, ağınızdaki virüslere karşı bilgisayarları kontrol etmenizi sağlayacak uzaktan tarama yeteneğidir. İhtiyacınız olan tek şey ana bilgisayara bağlanmak için uygun kimlik bilgileridir.

Sponsorlu Bağlantılar

Özelleştirilebilir ayar dizisi, kapsamlı tarama kuralları yapılandırmaları, tehdit tarama kapsamı seçimi ve ayrıntılı sonuç yönetimi oldukça etkileyicidir. Bu uygulama, sisteminize bir koruma ürününün yüklenip yüklenmediğini de tespit edebilir ve bu programlar için de tarama ölçütlerini kolayca ayarlayabileceksiniz.

Sisteminizde bu yardımcı programı kullanarak taradıktan sonra herhangi bir zararlı yazılım bulunmazsa, testler sırasında olduğu gibi, her şeyin iyi olduğu anlamına gelmez. Ana güvenlik programınızdan ikinci bir görüş isteyin.

EMCO Malware Destroyer, elle yapılan virüs kontrolleri için tasarlanmıştır ve hızlı taramalar önerilir, ancak bunun esas olarak teknik olmayan kullanıcılara yönelik olduğunu ve yalnızca zaman zaman ilave bir koruma katmanı sağlayacağını unutmayın.

EMCO Malware Destroyer Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.9.16.1038
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here