ELCOR Anti-Virus

0
619
Deneme Sürümü | 20.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

ELCOR Anti-Virus progrmaı bilgisayarınızı virüslerden korur ve virüs bulaşmış dosyaları bulmak için düzenli taramalar yapmanıza olanak tanıyan güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Etkili Antivirüs Programı

Bilgisayarınızı korumak ve verilerinizi güvende tutmak, günümüzün bilişim ortamında son derece önemlidir ve bir virüsten koruma programı yüklemek, genellikle, uygulayabileceğiniz en uygun çözümlerden biridir.

Verilerini güvende tutabilecek hafif bir program arıyorsanız, ELCOR Anti-Virus’ programını kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Bilgisayar kaynakları üzerinde kullanımı kolay ve hafiftir ve virüs bulaşmış dosyaları bilgisayarınızda bulmak ve bunları temizlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Program, bilgisayarlarınızdaki tüm virüsleri tarama ve verileriniz tehlikeye girmeden virüs bulaşmasını önleme olanağı sunar. Bilgisayarın tam ve hızlı taramalarını gerçekleştirebildiği için yetenekleri oldukça basittir ve gerektiğinde manuel taramalar için de kullanabilirsiniz.

Her gün gerçekleştirilecek taramaları istenen bir saatte programlayabilir ve aracın ana penceresinden doğrudan işlemin ilerlemesine göz kulak olabilirsiniz. Ayrıca, belirli sürücüler veya dizinler üzerindeki virüsleri manuel olarak arayabilirsiniz.

ELCOR Anti-Virus, virüslü dosyaları algılayabilen ve bilgisayarınıza zarar vermeden önce onları karantinaya taşıyabilen gerçek zamanlı bir koruma motoruyla paketlenmiştir. Ayrıca, gerçekleştirilen tarama sayısı ve keşfedilen virüs sayısıyla ilgili bilgiyi doğrudan ana penceresinde sunar.

Araç, Ayarlar sekmesinden etkinleştirilebilen veya devre dışı bırakılabilen bir oyun modu desteği ile birlikte gelir. Ayrıca, kaynak yoğun uygulamalar çalıştırırken kullanışlı olabilecek bir “Sadece Algıla” moduna geçirilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılımın en önemli yanılgılarından biri, yalnızca virüs algılama motorunu içerdiğinden sizi casus yazılımlardan, kimlik avı ve diğer türden çevrimiçi saldırılardan koruyamayacağı gerçeğidir. Kötü niyetli yazılım tespit oranı diğer antivirüs programlarına göre daha düşük, muhtemelen daha da iyileştirme gerektiren yeni bir üründür.

Program, taramayı çalıştırırken bilgisayarın performansını etkilemese de, düşük kaynak gereksinimlerine bağlı olarak, gerçek tarama işlemi genelde beklenenden daha uzun sürer. Hızlı bir tarama 15 dakikadan fazla sürebilirken, tam tarama bu saatten iki kat fazla sürmektedir.

Sonuçta, ELCOR Anti-Virus, bilgisayarınızı virüs taramasına ve virüsleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olan kullanımı kolay bir araçtır. Benzer araçların hız ve algılama hızından yoksundur, ancak özellikleri ve sezgisel arayüzü, kaynaklar üzerinde hafiftir ve taramaları zamanlamanıza veya manuel olarak gerçekleştirmenize olanak tanır.

ELCOR Anti-Virus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.7.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here