EasyCleaner

0
639
Ücretsiz | 2.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Bazı güçlü araçlar ile paketlenmiş olan bu program, kayıt defterinizi kolayca temizlemenizi, gerek duymadığınız uygulamaları kaldırmanızı, başlangıç ​​ögelerini yönetmenizi ve tüm değişiklikleri geri almanızı sağlar.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Gereksiz Dosyaları Kaldırma Programı

Bilgisayarınız donmaya başlar ve performans düşüşü görünür hale gelirse, baktığımız ilk şey bellek ve işlemci yüküdür ve bunu kayıt defterinin durumu ve sistemin diğer önemli alanları takip eder.

Tüm arama, temizlik ve sabitleme işlerinden kaçınmak için EasyCleaner gibi özel yazılım parçalarının yardımına başvurabilirsiniz. Özellikle bilgisayar hızını artırmak isteyen, eski ve kullanılmayan kayıt defteri girdilerini, geçici ve gereksiz dosyaları temizlemek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş bir yazılım çözümüdür.

Kullanımı basit arayüz ve geri alınabilen değişiklikler

EasyCleaner’ın arayüzü, kayıt defteri temizleyicisi, yinelenen dosya kaldırıcı, gereksiz dosyaları temizleyen, geçersiz kısayollar sökücü ve diğer pek çok mükemmel özellik gibi uygulamanın ana araçlarına erişim sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama yeni başlayanlara da deneyimli kullanıcılara da hitap eder, ancak kayıt defteri anahtarını kaldırma işleminden alınmayanların bu uygulamayı her zaman güvenle kullanmalarına yardımcı olacak özel bir işlev vardır. Bir şeyler ters gittiğinde, “Geri Al” düğmesini tıklatarak değişiklikler geri alınabilir.

 

Sonuç

Sonuç olarak, EasyCleaner özellikle kullanımı kolay olan ve herhangi bir hatayı onarabilen “Geri Al” fonksiyonu sayesinde harika bir araçtır. Eski bilgisayarlarda bile sorunsuz bir şekilde çalışır ve size bilgisayarınızın performansını artırma şansı verir. Yanıtlama süresi iyidir ve testlerimiz de hatalara ve donmalara rastlamadık.

EasyCleaner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.0.6.380
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here