east-tec Eraser

0
481
Deneme Sürümü | 19.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

east-tec Eraser , zararlı olan gizli belgeleri silen, diğer uygulamaların bıraktığı izleri sezgisel aracıyla kaldırarak gizliliği koruyan güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Zararlı Yazılımların Kalıntılarını Silme Programı

Bilgisayarınıza önem veriyorsanız güvenlik durumunu göz önünde bulundurmanız önerilir. Hiçbir tehdit oluşturmayan çeşitli kalıntı dosyalar yığını bilgisayarı doldurabilir ve tıkayabilir, çünkü bir virüsten koruma tam koruma sunma yeteneğine sahip değildir.

Neyse ki east-tec Eraser gibi uygulamalar, bu önemsiz dosyaları temizleyerek bilgisayarınızı iyi durumda tutma olanağı verir. Program, görsel açıdan hiç bir problem teşkil etmeyen modern ve görsel açıdan çekici bir arayüzle geliyor.

Bildirimleri görüntüleyin ve harekete geçin

Bildirimleri veya uyarıları görüntülemek için bir kontrol paneli kullanımınıza sunulmuştur. Her bir araç için mevcut sorunları düzeltmenize olanak sağlayan bir buton bulunur.

Sanal kimliğinizi güvenli ve sağlam tutun

Sponsorlu Bağlantılar

En çok kullanabileceğiniz araçlardan biri Privacy Guard’tır. Sisteminize zarar verebilecek kötü amaçlı sızıntıları önlemek için Windows ve İnternet etkinlik verilerinden kurtulmak için tasarlanmıştır. Etkinliğinizi takip eden ve gereksiz dosyaları otomatik olarak temizleyen veya gelişmiş ayarları izleyip süreci tamamen yapılandıran basit bir seçenek seçebilirsiniz.

Ek olarak, uygulama, dosyaları ve klasörleri kalıcı olarak silebilecek bir güçlü kaldırma aracı içerir. Bu seçenek, erişim kolaylığı için Explorer Bağlam Menüsü’ne entegre edilebilir.

Bilgisayarınızı periyodik olarak temizlemenizi sağlar

Ayrıca, özel bir araç yardımı ile uygulamanın tümleşik özelliklerini programlayabilirsiniz. Bir görev oluşturmak, görev ayrıntılarını belirtmeniz zaman ve çalışma ayarlarını yapılandırmanız gereken birkaç adım izleyerek kolayca yapılır.

east-tec Eraser Ekran Görüntüleri

Versiyon : 12.9.5.8726
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here