DynEd (iOS)

1
2077
Ücretsiz | 16.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2

Özet

DynEd uygulamasını iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek çok kolay ve basit bir şekilde İngilizceyi öğrenebilirsiniz. MEB tarafından da desteklenen DynED uygulamasıyla İngilizce öğrenmek hayal değil. Basit, anlaşılır arayüzü ve kolay kullanımı ile İngilizceyi kısa zamanda öğreneceksiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
4.5 (2 oy)

iOS (iPhone, iPad) için Ücretsiz İngilizce Öğrenme Uygulaması

DynEd, kolay ve hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek için geliştirilmiş eğitim uygulamasıdır. iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlara (iPhone) ve tabletlere (iPad) ücretsiz olarak indirerek İngilizceyi hemen öğrenmeye başlayabilirsiniz. Üstelik uygulamanın arayüzü Türkçe dil desteğine sahip. iPhone ve iPad cihazlarında DynED açılmıyor diyorsanız öncelikle bu sorunu çözmek için DynED iOS kurulumu nasıl yapılır sorusunun cevabını verelim.

Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra sorunsuz bir şekilde kurulum yapmak ve kullanmak istiyorsanız geçerli bir DynED lisansı satın almanız gerekmektedir. Aşağıda paylaşmış olduğumuz bağlantıya tıklayarak Dyned resmi sitesine girin, yeni kullanıcılar bölümünden ülke olarak Türkiye seçeneğini seçin. Daha sonra karşınıza gelen sayfada Yetişkinler için Genel İngilizce, Üniversite Öğrencileri için Genel İngilizce ve Havacılık İngilizcesi başlıkları altında sizin için en uygun paket hangisi ise onu seçerek satın alın. Satın aldıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile iPhone yada iPad cihazınızda ki DynEd uygulamasına giriş yapabilir ve sorunsuz bir şekilde artık kullanabilirsiniz.

iPhone ve iPad için Dyned Lisansı Satın Almak için Tıklayınız.

DynEd (iOS) Ekran Görüntüleri

Versiyon : 33.3.5
Dil : Türkçe
Sistem : iOS 7.0 ve üzeri

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here