DynEd (Android)

0
925
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

DynEd uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara ve tabletlere ücretsiz bir şekilde indirerek İngilizce öğrenme ihtiyacınızı çok kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Hızlı ve Kolay İngilizce Öğrenme Uygulaması

DynEd uygulaması her yaştan insan için İngilizce öğrenmeyi kolaylaştırmayı hedefler. Görsel şovlar, fotoğraflar ve videolar sayesinde okuyarak, dinleyerek, işiterek ve görerek çoklu zeka kuramına uygun bir şekilde kalıcı öğrenmeler sağlayan DynEd ile İngilizceyi kısa zamanda öğrenebileceksiniz. Bünyesinde bulundurduğu profesyonel eğitimciler ile İngilizce öğrenmeleriniz sürekli olarak desteklenmekte ve ileriye götürülmektedir. Uygulamayı kullanabilmeniz için İnternet bağlantısı gerekmektedir.

DynEd uygulamasını ilk defa kullanmaya başlayacaksanız, indirdikten sonra Dyned kullanım lisansını satın almanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldıktan sonra kullanıcı adı ve şifre ile uygulamaya giriş yaparak İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

İngilizce öğrenmeyi eğlenceli ve basit bir hale getiren DynEd sayesinde sizde İngilizceyi ana diliniz gibi konuşacak ve öğreneceksiniz. Uygulamanın arayüzü Türkçe dil desteği tarafından desteklendiği için anlaşılması ve kullanımı oldukça basittir. İlköğretim kademeleri içinde okullarda tavsiye edilen ve kullanılan DynEd uygulamasını Android telefona ya da tablete ücretsiz olarak indirerek sürekli yanınızda taşıyabilirsiniz.

DynEd (Android) Ekran Görüntüleri

Versiyon : 330.017.011.017
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here