DynEd

0
1353
Ücretsiz | 7.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

DynEd programını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek görsel ve sesli olarak kolayca İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Türkçe dil desteğine sahip DynEd, hem kullanması basit hemde arayüzü gelişmiştir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz ve Kolay İngilizce Öğrenme Programı

DynEd, bilgisayarınızda hızlı ve kolay bir şekilde İngilizce öğrenmeniz için tasarlanmıştır. DynEd’in hem ücretsiz olması hem de Türkçe dil desteğine sahip olması programı yeterince cazip hale getiriyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da desteklenen DynEd programı ülkemizdeki ilköğretim öğrencilerinin kolay bir şekilde İngilizce öğrenmesini destekler. Öğrencilerin birden fazla duyusuna hitap ederek kalıcı öğrenmeler sağlamayı hedefler. Fotoğraf, video, ses dosyası, okuma, dinleme gibi seçenekler ile hafızanız için güçlü kazanım yollarıyla öğretir.

DynEd programını bilgisayarınıza indirdikten sonra kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıyorsunuz. Programın kurulununda İnternet bağlantısı gerekmektedir. Kurulumu yaptıktan sonra gerekli indirmeleri otomatik bir şekilde yapan DynEd artık İnternet bağlantısına gerek duymaz. Ancak iki haftanın sonunda program tekrar İnternet bağlantısına ihtiyaç duyar. Bunun sebebi ise çalışmalarınızı geliştirmek ve size yardımcı olmak için çalışma raporunuzun program tarafından bakanlığa gönderilmesidir.

DynEd programının arayüzü kolay anlaşılır ve kullanışlıdır. Programı kullanırken zorlanmayacak ve hızlı bir şekilde İngilizce öğreneceksiniz. Dyned ile İngilizce öğrenmek artık çok kolay. Dünyanın ortak dili olan İngilizceyi eğlenerek öğrenmek istiyorsanız DynEd tam size göre…

DynEd Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here