DWS Antivirus

0
574
Ücretsiz | 69.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

DWS Antivirus yazılımı bilgisayarınızı dışarıdaki saldırılardan ve farklı tehditlerden korumayı vaat eden, kişisel verilerinizi ve dosyalarınızı koruyan güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Güvenlik Programı

DWS Antivirus, sizi truva atları, casus yazılımlar ve diğer kötü amaçlı yazılım türleri gibi geniş bir tehlikelerden koruyarak, sisteminizin ve kişisel verilerinizin bütünlüğünü sağlamanıza yardımcı olmak için oluşturulan yazılım parçalarını yönetmek için kullanımı kolay bir yazılımıdır.

Program, sezgisel ve basit bir görünüme sahiptir, görünüşü acemi ve deneyimli kişiler için erişilebilir olmasını sağlar.

Ana pencere üzerine tıklayarak, ‘Performans’ veya ‘Tarama’ aracı olsun, tamir etmek istediğiniz bileşeni seçmenizi sağlar. Ayrıca, bir dizi ‘Seçenekler’, örneğin bilgisayarınızın işletim sistemini ve sürümünü veya geçerli kullanıcıyı listeleme özelliği bulunur.

Bilgisayarınızın geçerli durumunu belirlemek ve normal dosyalarınızın yanında gizlenmiş mevcut tehlikeleri aramak isterseniz, hedeflemek istediğiniz kesin sistem sürücüsünü seçebilirsiniz ve ardından DWS Antivirus programı içeriği ayrıntılı bir şekilde analiz eder, herhangi bir tehlikenin varlığını tanımlar ve yardımcı olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bununla birlikte, çalışabileceğiniz tek analiz türü budur. Bu nedenle, virüs bulaşmadığından emin olmak için tek bir dosyayı tarama seçeneğine sahip değilsiniz, örneğin yeni çıkan bir programı kullanarak, uygulamanın buluşsal olarak bir tehdidi algılama yeteneğine güvenmeniz gerekiyor.

DWS Antivirus’un ‘Performans’ bölümünden, ‘Geçmiş’, ‘Çerezler’, ‘İnternet Geçici Dosyalar’, ‘Form Verileri’ veya ‘Şifre’ gibi göz atma işlemlerini kaldırabilirsiniz. Benzer şekilde, eklentilerinizin yapılandırmalarından ve dosyalarından kurtulan bir ‘Tam Temizleme’ çalıştırabilirsiniz. Bu, hızını ve istikrarını geliştirmeyi amaçlıyor.

Özetle, DWS Antivirus programıyla ana amacınız sisteminize dış tehditlerin bulaşmasını önlemektir.

DWS Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.0.0.2
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here