Driving Zone 2 Lite (iOS)

0
1210
Ücretsiz | 250.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

Driving Zone 2 Lite, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad isimli cihazlara ücretsiz olarak yükleyip Türkçe dil desteği ile oynayabileceğiniz gelişmiş bir araba yarışı oyunudur.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

iPhone ve iPad için Ücretsiz Türkçe Araba Yarışı Oyunu

Driving Zone 2 Lite oyununa başladığınız da Başlat, Ayarlar ve Dükkan seçenekleri bulunmaktadır. Başlat seçeneğine dokunarak hızlı bir şekilde oyuna geçiş yapabilirsiniz. Seviye ve araba seçimi yaptıktan sonra tabi. Seviyelere bakıldığı zaman dört farklı seviye görülüyor. Bunlar; ormanlık yolda, çölde, karlı havada ve şehirde sürüş seviyeleridir. Her seviye için gündüz ya da gece sürüşü yapabilmeniz mümkündür. Seçtiğiniz arabanın güvenlik sistemleri, motor, şanzıman, süspansiyon, frenler, nitro, tekerlek, renk gibi özelleştirme seçenekleri bulunmaktadır.

Dükkan bölümünden puan, mesafe ve özellik satın alabilirsiniz. Ayarlar bölümünden; grafik, ses, kontroller, fotoğraf filtresi ve oyun ayarlarını yapabilirsiniz. Oyun ayarlarından polis zorluk seviyesi ve trafik yoğunluğunu kolay, orta, zor ve çok zor olarak değiştirebilirsiniz.

Oyuna başladığınızda ekranın sağ alt kısmında ileriye ve geriye doğru gaz pedalları bulunuyor. Sol alt tarafta ise arabaya yön vereceğiniz sağ ve sol yön butonları bulunmaktadır. Arabanız ile yaptığınız hızı, ekranın ortasında bulunan hız ibresi ile görebilirsiniz. Arabayı kullanırken kural dışı bir hareket yaptığında polis takip göstergesi mavi olur ve tutuklanırsın. O yüzden trafik kurallarına uymalı ve kaza yapmamalısınız. Oyundaki sürüşünüzü video kaydına alabilirsiniz. Araba sürerken 7 farklı kamera açısı ile sürebilirsiniz. Oyunda araçların yanında hızlı bir şekilde geçerek puan toplayabilirsiniz. Kaza yaptığınız zaman oyun sone eriyor. İyi eğlenceler dileriz.

Driving Zone 2 Lite (iOS) Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.04
Dil : Türkçe
Sistem : iOS 10.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here