DriverFix

0
660
Ücretsiz | 627 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

DriverFix’i indirip kurduktan sonra, program anında başlayacaktır. Bunu, tüm donanımlarınızın Sürücü sürümlerinin sonuçlarını gösteren bir tarama takip eder. Tarama oldukça hızlıdır ve CPU ve RAM’in çoğunu tüketmez. Bu yazılımın çok basit olduğundan emin olabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Windows için En İyi Sürücü Güncelleme Programı

Güncellenmemiş sürücüler, Windows PC’nizin mavi ekran almasının ana nedenlerden biridir. Bozuk ya da kötü kodlanmış sürücüler aygıtları da kilitleyebilir. Windows Güncellemeleri, sürücülerin sürekli güncellendiğinden emin olur. Ancak, son zamanlarda Windows 10 bilgisayarımı DriverFix ile taradığımda büyük bir sürpriz oldu. Bu gönderide, DriverFix incelememi paylaşacağım.

DriverFix İncelemesi

Tarama sonrası, güncel olmayan sürücüler listesini içeren bir liste olarak sonuçları görebilirsiniz. DriverFix’deki güncel olmayan sürücüler listesinden ayrı olarak aşağıdaki ayrıntıları göreceksiniz.

Sürücü bilgileri
 • Sürücünün detayları, yonga seti, en son sürüm sürümü, geçerli sürüm ayrıntıları vb.
 • Windows’da sürücü dosyalarının listesine giden yol.
 • Aygıt Kimliği ve Kaynak ayarları ile donanım ayrıntıları.
 • Ve geri bildirim göndermek için Seçenek.
 • Sürücünüzün kaç yaşında olduğuna dair açıklamalar.

Güncelleme Seçeneği.

Tümünü Güncelle düğmesine tıklayarak toplu veya güncellemek istediğinizi seçerek güncelleme yapabilirsiniz. Sürücü güncellemesi bölümünün altındaki güncelleme düğmesine tıklayarak bireysel güncellemeyi yapmak mümkündür. Bozuk bir sürücü varsa, bunu da belirleyebilir.

Yedekleme ve İndirme Yöneticisi

Sürücüleri yedeklemek her zaman iyi bir fikirdir. Güncelleme dosyaları durumunda, her zaman geri dönmek için bir yol var. DriverFix bir yedekleme çözümü sunuyor. Sağ üstteki Kalkan ikonuna bakın. Sürücüleri seçin ve yedekleme seçeneğine tıklayın. Tüm sürücüleri kopyalayacak ve bir zip klasörüne kaydedecektir. Yedek dosyalar C Sürücüsünden ulaşabilirsiniz.

İndirme Yöneticisi, tüm sürücülerin indirmelerini yönetebileceğiniz yerdir. Bu sürücüyü indir seçeneğini tıkladığınızda, sadece indirir ve manuel olarak güncellemenizi bekler. Gelişimi görebilir, duraklatabilir, indirilen sürücünün yerini bulabilir, dosyaları yeniden indirebilir ve silebilirsiniz.

DriverFix tüm sürücülere ait kendi veritabanına sahiptir. Sürücünün geçerli sürümünü bilgisayardaki veritabanıyla karşılaştırır. Sürücünün güncel olup olmadığını bu şekilde bilir. Daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sürücü sayfasının bağlantısını da takip edebilirsiniz.

Şirkete göre, en yeni aygıt sürücülerini geniş veritabanına günlük olarak eklemeye devam ediyorlar. Şu anda 18 milyondan fazla sürücü dosyası indirilebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

DriverFix bilinmesi gereken onlarca özellik sunuyor:

 • Kaldırılan cihazların listesine bakın
 • Otomatik sürücü yedeği gerçekleştirin.
 • Sürücü filtrelemeyi etkinleştir.
 • Sürücü kurulumundan sonra otomatik yeniden başlatmaya izin ver.
 • İndirilen dosyaların yerini değiştirin.
 • Sürücü geçmişini belirli bir süre için saklayın.
 • Yeni sürücü güncellemeleri için bildirim.
 • Dahili indirme yöneticisini kullanın.
 • Eşzamanlı sürücü yüklemelerine izin ver.

Bunların dışında, bilgisayarda Tarama Geçmişini kontrol etmek, güncelleme sıklığını yapılandırmak, indirme bölümüne erişmek vb.

DriverFix, piyasada gördüklerimize kıyasla ekonomik görünen bir fiyatla geliyor. Seçtiğiniz sadece bir sürücüyü güncelleyen standart sürüm ile başlayabilirsiniz. Bunun 14,95 $ maliyeti var ve bir kerelik ödenen bir ücrettir. Önereceğimiz $ 29.95 paketini almak, yukarıda paylaştığımız tüm özellikleri sunar, ancak 1 yıllık sınırsız kullanım ve seçtiğiniz 1 PC’yi etkinleştirmek için 1 ana anahtar içerir. Bu ikisi tek bir bilgisayarda çalışırken, $ 49.95 paketini satın alırsanız 3 bilgisayarı etkinleştirmeyi seçebilirsiniz.

Versiyon :
Dil : Türkçe
Sistem :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here