Driver Booster

0
742
Ücretsiz | 18 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Driver Booster ile bilgisayarınızda bulunan tüm sürücülerinizi, oyun bileşenlerinizi güncelleyin, sessiz bir güncelleme modu etkinleştirin ve otomatik olarak bir geri yükleme noktası oluşturun.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Sürücü Güncelleme Programı

IObit isimli şirketin geliştirdiği Driver Booster programının amacı tüm cihazlarınız için modası geçmiş sürücüleri yönetmenize yardımcı olmaktır. Program Türkçe dil desteğine sahiptir. Araç, sisteminizin istikrarlı performansının ve oyun deneyiminizin keyfini çıkarabilmeniz için tüm sürücülerinizi ve oyun bileşenlerinizi güncellemenizi sağlayan otomatik tarama moduna sahiptir.

Genel özellikleri

Eski sürücüleri olan bir listeyi ve güncel olanları içeren başka bir listeyi ortaya koyan sezgisel bir düzen barındırır. Buna ek olarak, araç, aygıt, tür, satıcı, sürücü, sağlayıcı ve sürüm gibi sisteminizde algılanan aygıt sürücüleri ve oyun bileşenleri hakkında ayrıntılı bilgi sunar.

Programın ana panelinden sürücü performansınızın durumunu kontrol edebilirsiniz (örneğin, iyi, çok kötü, çok kötü), tarama modunu yalnızca tek bir tıklama ile etkinleştirip son taramanın sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Programın görünümünü de değiştirme gibi bir imkanınız da bulunmaktadır, birkaç farklı temayı seçip, şeffaflığı ve yazı tipi boyutunu değiştirerek yapılabilir.

Sürücüleri güncelleme veya kaldırma

Driver Booster, gerekli güncellemeleri otomatik olarak indirebilir ve yükleyebilir. Dahası, otomatik olarak bir sistem geri yükleme noktası oluşturur, böylece hatalar veya diğer arızalar durumunda değişiklikleri kolayca geri alabilirsiniz.

İndirme işlemini durdurabilir, sessiz kurulum modunu etkinleştirebilir (güncelleme arka planda gerçekleşir ve açılır pencereler olmadan çalışmaya devam edebilirsiniz), ayrıca sürücüleri kaldırıp görevin sonunda bilgisayarı yeniden başlatabilirsiniz.

Sezgisel yapılandırma paneli

Sponsorlu Bağlantılar

Yapılandırma panelinde karmaşık bir şey yoktur, çünkü birkaç parametreyi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Programı Windows başlangıçta başlatabilir, araç başlatıldığında tarama modunu otomatik olarak başlatabilir, taramayı günlük, haftalık, iki haftada bir veya aylık olarak başlatacak şekilde zamanlayabilir ve WHQL testlerini geçen sürücüleri görüntüleyebilirsiniz.

Dahası, otomatik olarak yeni güncellenmiş olan aygıtları taramanıza, tüm yüklemelerin depolandığı kaydedici dizini seçmenize, bir sürücünün yüklenmesinden önce otomatik olarak bir geri yükleme noktası oluşturmanıza, göz ardı edilen aygıtlarla (tarama işleminden atlanan) bir liste oluşturmanıza olanak tanır.  Ayrıca ağ parametrelerini de ayarlayabilirsiniz.

Verimli ve güvenilir sürücü güncelleme programı

Driver Booster programının kullanıcı dostu bir arayüzü vardır, çok fazla zaman ve emek harcamadan sürücülerinizi ve oyun bileşenlerinizi güncellemenize yardımcı olan kullanışlı bir pakettir. Ayrıca, güvenli geri yükleme, geliştirilmiş donanım işlevselliği, otomatik sürücü güncellemeleri ve diğer işlevler için sürücü yedekleme desteği sunar.

Driver Booster Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.1.0.488
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here