Drive and Park (Android)

0
620
Ücretsiz | 42 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Drive and Park, oyuncuları mükemmel park manevraları yapmaya zorlayan, Android için eğlenceli ve bağımlılık yapan bir araba sürüşü ve park etme oyunudur.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Araba Sürme ve Park Etme Oyunu

Araba park etmek bir oyun için harika bir deneyim olarak görünmüyor, ancak Drive and Park oyununda her şeyin biraz çabayla ilgi çekici olabileceğini göreceksiniz. Bu oyunda, bir arabanın basit bir şekilde park etme eylemi bir aksiyon oyununa dönüştürülmüştür.

Drive and Park oyununun temel öncülü çok basittir. Arabaları park edin ve para kazanın. Ancak asıl mesele, arabaları ne kadar iyi park ederseniz o kadar çok para kazanıyor olmanızdır. Oyunun amacı; dünyayı gezmek, bulmacaları çözmek ve her yerden araba toplamak.

Drive and Park oyununu Android işletim sistemli telefonlara ve tabletlere ücretsiz bir şekilde indirerek bu heyecan dolu oyunu oynayabilirsiniz. Oyunda çeşitli seviyeler vardır. Oyun ilerledikçe bölümler zorlaşıyor. Ancak bu zorlukların yanında bazı kolaylıklarda bulunuyor. Yeni arabaların kilidini açarak devam edebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Drive and Park Özellikleri:

  • Arabaları park et ve para kazan.
  • Her seviye bir bilmecedir.
  • Yeni arabaların kilidini aç.

Drive and Park Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here