Drift Max Pro – Drift Araba Yarışı Oyunu (Android)

0
816
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.8

Özet

Drift Max Pro – Drift Araba Yarışı Oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek aksiyon dolu araba yarışlarına başlayabilirsiniz. Farklı oyun modları sayesinde çeşitli yarışlar yapabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Gelişmiş Araba Oyunu

Drift Max Pro – Drift Araba Yarışı oyununa başlarken arabanı seçip hemen modifiye etmeye başlayabilirsiniz. Yarışlara bir an önce başlamanız için yapmanız gereken sadece budur. Oyunda drift yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmış arabalar bulunmaktadır. Yine aynı şekilde etkileyici ve göze hoş gelen driftler yapabilmeniz için mükemmel yarış pistleri bulunmaktadır.

Oyunda birbirinden farklı oyun modları bulunmaktadır. Bunlar; Günün yarışması, klasik drift, slalom, kuka devirme, kusursuz drift ve serbest sürüş modlarıdır. Oyundaki yarış arabanızı istediğiniz şekilde modifiye edebilir ve bambaşka bir araç haline getirebilirsiniz. Modifiye yapabileceğiniz seçenekler arasında, araba boyası, kaplama, kaporta etiketleri, jant modelleri, cam renkleri ve daha bir çok seçenek bulunmaktadır.

Drift Max Pro – Drift Araba Yarışı Oyununda tam 10 sezon bulunmakta ve bu sezon boyunca verilen görevleri yerine getirerek kariyer yapabilmektesiniz. Oyunu cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirdikten sonra artık İnternet kullanımına ihtiyaç duymayacaksınız. İyi eğlenceler.

Drift Max Pro – Drift Araba Yarışı Oyunu Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.2.4
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here