Dream League Soccer 2018 (Android)

0
1146
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.8

Özet

Dream League Soccer 2018 oyunu, Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek gelişmiş bir futbol oyunu oynayabileceğiniz Türkçe dil desteğine sahip bir oyundur.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Gelişmiş Futbol Oyunu

Dream League Soccer 2018 oyununu oynayarak hayalini kurduğunuz ve aklınızdaki dünyanın en iyi futbol takımını kurabilirsiniz. Oyundaki futbolcular FIFPro™ tarafından lisanslı gerçek oyunculardır. İstediğiniz oyuncuları transfer ederek rüya takımını kurabilir hatta kendinize ait stadyumu inşa edebilirsiniz.

Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Gareth Bale ve Andras Iniesta gibi dünyaca ünlü futbolcuları kendi kadronuza katabilir ve takımınızı dünyanın en iyi takımı haline getirebilirsiniz. Oyundaki ekran grafikleri, ses efektleri, animasyonlar, yapay zeka ve taktikler oldukça gelişmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Dream League Soccer 2018 oyununda 6 adet lig ve 7’den fazla kupa bulunmaktadır. Oyundaki takımınıza ait forma ve logo tasarımlarını kendiniz yapabiliyorsunuz. Siz tüm bunları yaparken oyunda çalan müzikler ise eğlenceyi ikiye katlayacaktır.

Dream League Soccer 2018 Tanıtım Videosu

Dream League Soccer 2018 Ekran Görüntüleri

 

Versiyon : 5.04
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.4 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here