Dragon City (Android)

0
670
Ücretsiz | 99 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Dragon City, kendi şehrini kurduğun ve saldırıya uğradığında seni savunacak ejderhaları yetiştirdiğin ücretsiz bir strateji ve savaş oyunudur.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Şehir Kurma, Savaş ve Strateji Oyunu

Dragon City oyununu, çok gelişmiş bir Farmville olarak düşünebilirsin. Oyunun adı her şeyi söylüyor ve yapacağınız işin altını çiziyor. Yapıları oluşturun, mahsulleri planlayın ve kaynakları toplayın. Her şey söylenildiği gibi yapıldığında, bu kaynakları kullanabilecek ve ejderhaları eğitebileceksiniz.

Doğuştan çeşitli ejderhalar yetiştirebilir ve sizi savunmaları için eğitebilirsiniz. Dragons of Fire, Nature, Legend ve daha pek çok ögeyi bir araya getirerek koleksiyonunuz için eşsiz melezleri kullanabilirsiniz.

Dragon City oyununda toplanabilecek 500’den fazla ejderha vardır ve her hafta üreme etkinlikleri ve özel adalar aracılığıyla yeni yaratıklar eklenmektedir. Dragon City oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirip oynayarak savaş ve strateji taktiklerinizi sahaya yansıtabilirsiniz. Oyun Türkçe dil desteğine sahiptir. Oyun ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederiz.

Dragon City Özellikleri:

  • Bir ejderhalar şehri inşa et.
  • Bitkileri, ekinleri, ve kaynakları toplayın.
  • Ejderhanı yetiştir ve şehri savun.

Dragon City Ekran Görüntüleri:

Dragon City Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0.3 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here