Dr Prot Antivirus

0
627
Ücretsiz | 32.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Dr Prot Antivirus, bilgisayarınızı çok çeşitli dış tehditlere ve virüslere karşı koruma konusunda size yardımcı olacak basit ve anlaşılır bir programdır. Dr Prot Antivirus yazılımı ile bilgisayarınızı güven içinde kullanın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Dr Prot Antivirus, virüs saldırılarının ve benzeri tehlikelerin bilgisayarınızı etkilemesini önleyerek bilgisayarınızın bütünlüğünü korumanıza yardımcı olmak için geliştirilmiş kullanıcı dostu bir yazılım parçasıdır.

Uygulama, ihtiyacınız olan işlemi çalıştırmak için kolaylıkla bir bölümden diğerine geçmenize olanak tanıyan basit, sekmeli bir arayüze sahiptir.

Ana pencere, son tarama gerçekleştirildiğinde size bilgi verir ve size üç ‘Hızlı’, ‘Akıllı’ ve ‘Özel’ tarama seçeneklerine hızlı erişim olanağı sunar.

Sisteminizi analiz edin ve güvenliğini tehlikeye atacak herhangi bir tehlike olup olmadığını belirleyin

‘Hızlı Tarama’, bilgisayarınızın bellek alanını analiz etmenize olanak tanır, yalnızca bellekte değil işletim sistem dosyalarınızda ve diğer programlarda da görünen ‘Akıllı Tarama’ ya göre daha kısa sürede tamamlanmasını gerektirir. Sonuçlandırmak için biraz daha uzun sürer.

Sponsorlu Bağlantılar

‘Özel Tarama’ seçeneği, Dr Prot Antivirus’un arama yapmasını istediğiniz klasörü el ile seçmenize izin verir. Analiz sırasında, bulanan bulaşmış öğelerin sayısı ve bunlara karşılık gelen tehdit düzeyinin yanı sıra, işlenen dosyaların sayısını görüntüler. Bununla birlikte, test sırasında, ‘Eicar’ test dosyasını bir tehdit olarak tanımlayamadı.

Program, ‘Ayarlar’ bölümünden, bir virüsle karşılaştığında varsayılan davranışı belirlemenize, dosyayı silmenize veya karantinaya almanıza ya da yok saymasına izin verir. Ayrıca, ‘Tarama Zamanlaması’ sekmesinden, Dr Prot Antivirus’i sisteminizin düzenli analizlerini günlük ya da tercih edilen aralıklarla yürütmek üzere ayarlayabilirsiniz.

Kötü amaçlı yazılımlardan korunmak için basit bir yardımcı program

Sonuç olarak Dr. Prot Antivirus, sisteminizden virüsleri veya diğer tehlikeleri aktif bir şekilde saptayarak ve kaldırarak bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olan, kullanışlı bir temel koruma aracıdır.

Dr Prot Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2014 8.1.000
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here