Dr. Driving (Android)

0
893
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Dr. Driving oyununu Android telefon ya da tabletlere ücretsiz indirip yükleyerek görevleri yerine getirip araba sürüşü yapabileceğiniz eğlenceli bir oyun oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Ücretsiz Araba Sürme Oyunu

Dr. Driving oyununda seçtiğiniz arabayı geliştirip çeşitli görevler yapabileceğiniz ücretsiz bir araba sürme oyunudur. Oyunda görevler bölümüne giderek hızlı park etme becerisi, drift yapma becerisi, yakıt tasarrufu için etkili sürüş becerisi, sakin sürüş, sıfır drift, hızlı sürüş gibi görevleri tamamlayın. Oyun başladığınızda karşınızdaki ekranın sol alt bölümünde gaz ve fren pedalları olduğunu göreceksiniz. Ekranın sağ alt kısmında ise direksiyon bulunmaktadır. Oyunda görevleri yaparken trafik kurallarına uymalı, araçlara çarpmadan görevin tamamlanması için istenen süreye riayet etmelisiniz.

Dr. Driving oyununda arabayı sürerken farklı kamera açılarından sürüş becerisi yaşarsınız. Arabanın içindeki kamera perspektifinden ya da arabayı genişten alan bir kamera açısıyla sürüş yapabilmeniz mümkündür. Arabayı sürerken yapmış olduğunuz hız ibresi size gösterilir. Bunun yanı sıra araçta ne kadar yakıt kaldığını da görürsünüz. Arabayı sürerken dönüşlere kaç metre kaldığı konusundan oyun tarafından bir ipucu alırsınız. Güzel dönüş yaptığınızda yine oyun tarafından tebrik edilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Dr. Driving Tanıtım Videosu

Dr. Driving Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.51
Dil : İngilizce
Sistem : Android 4.0.3 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here