DotVPN

0
820
Deneme Sürümü | 2.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.9

Özet

DotVPN for Chrome programı sayesinde Google Chrome tarayıcısında gizlilik için sanal özel bir ağ kullanabilir, coğrafi sınırlamalı web sitelerinin veya web servislerinin engelini kaldırabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Chrome için VPN Eklentisi

İnternet bağlantınızı anonimleştirerek gizliliğinizin korunması ve sınırlı web sitelerinin veya video ve ses akış hizmetlerinin engellenmesi bilgisayarınızda bir VPN kullanmak için en popüler iki nedendir.

Bununla birlikte çoğu VPN hizmeti, kurulduktan sonra sistem genelinde bir etki sunan tek başına uygulamalar şeklinde gelir. Bu gerçek ihtiyaçlarınıza tam olarak uymuyorsa ve daha kullanışlı bir şey istiyorsanız, doğrudan bilgisayarınızın web tarayıcısına bir VPN hizmeti yüklemeyi deneyebilirsiniz.

DotVPN, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera gibi en popüler web tarayıcılarından bazılarına yüklenebilen etkili bir eklentidir.

Yapılandırma gerektirmez

Eklenti, her bir web tarayıcısına özgü, basit ve basit bir yükleme işlemi geçirir. Kurulum tamamlandıktan sonra, kendisini tarayıcınızın en iyi araç çubuğuyla, genellikle adres çubuğunun sağında entegre eder.

Çoğu VPN hizmetinde olduğu gibi, sunduklarının avantajından yararlanmak için belirlenen kullanıcı adı ve parolasını kullanarak yeni bir hesap oluşturmanız ve giriş yapmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önce bahsettiğiniz web tarayıcılarından hangisine girdiğinize bakılmaksızın, giriş yaptıktan sonra, eklentinin minimalist arayüzü karşılıyor olursunuz.

Minimalist ve erişilebilir arabirim

Ana menüden, VPN’yi etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir, servisi ne kadar süre boyunca kullandığınıza bakabilir ve sunucuyu istediğiniz yere göre değiştirebilirsiniz.

Ayarlar bölümü, bant genişliği tasarrufunu, dahili reklam engelleyicisini ve güvenlik duvarını etkinleştirmenizi sağlar. Buna ek olarak, izleme koruması gibi özelliklerden yararlanabilir veya uygulamayı, sistem açılışında otomatik olarak başlatılacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

DotVPN for Chrome Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.1.11 / 1.0.2
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here