Diyusof Antivirus

0
570
Ücretsiz | 901 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Diyusof Antivirus, çeşitli kötü yazılım tehditlerine karşı gerçek zamanlı koruma sağlayabilen, ayrıca sürücüleri kilitlemek için içerisinde birkaç ilave araç olan antivirüs programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Diyusof Antivirus, sisteminizi virüsler, trojanlar ve solucanlar gibi çeşitli tehditlere karşı koruyabilen bir bilgisayar antivirüs programıdır.

Program, proaktif olarak çalışmak ve bilgisayarınıza herhangi bir virüs saldırısı riskini azaltmak için çeşitli işlevler sunar. Diyusof Antivirus gerçek zamanlı koruma sunar; bu nedenle bilgisayarınıza tehdit oluşturan bir dosyayı indirirseniz hemen karantinaya alınır.

Diyusof Antivirus, bilgisayarınızı taramak için dört farklı mod sunar. Bu nedenle, virüs bulaşmış olup olmadığını belirlemek için bilgisayarınızdaki her dosyayı yakından inceleyecek bir ‘Tam Sistem Taraması’ gerçekleştirebilirsiniz. ‘Hızlı Tarama’ işlevi, bilgisayarın sistem hacmini ve işletim belleğini doğrulamanıza, ardından ele geçirilen dosyaların olup olmadığını tespit etmenize olanak tanır.

‘Taranacak Klasörü Seç’ özelliği, bilgisayarınızda belirli bir dizin seçmenizi ve olası bir tehdit olup olmadığını Diyusof Antivirus’a kontrol etmenizi sağlar. Bu, kaynağının güvenilir olup olmadığından tamamen emin olmadığınız son zamanlarda aktarılan belge klasörleri için özellikle yararlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

‘İşlem Tarama’ işlevi, şu anda bilgisayarınızda sürmekte olan işlemleri hızlı bir şekilde analiz etmenizi ve hiçbirinin herhangi bir risk oluşturmamasını sağlamanıza olanak tanır.

Buna ek olarak, Diyusof Antivirus ayrıca, çalışmalarınızı basitleştirmek için birtakım araçlar da sağlar. Bu nedenle, seçilen bir işlemi duraklatmak veya öldürmek için ‘İşlem Yöneticisi’ni kullanabilirsiniz. ‘Diyusof Kilidi’ özelliği, belirli bir bilgisayar sürücüsünü seçmenize ve kilitlemenize izin verir, böylece başkalarının içeriğine erişmesini veya değiştirmesini engeller.

Diyusof Antivirus, bilgisayarınızı muhtemel tehditlere ve saldırılara karşı korumak için ortalama bilgisayar kullanıcısı için yeterince etkili olduğunu kanıtlayan bir dizi temel araç sunan basit bir virüsten koruma çözümüdür.

Diyusof Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2014 4.0.0.17
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here