Discord (Android)

0
628
Ücretsiz | 45 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Discord, özellikle oyuncular için oluşturulmuş çapraz platform hizmetidir ve bir Android işletim sistemli cihazlarınızda oyuncu arkadaşlarınız ile sohbet etmenizi sağlar.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Oyuncular için Sohbet ve Mesajlaşma Uygulaması

Discord, Android’de de çalışan ücretsiz bir mesajlaşma hizmetinden daha fazlasıdır. Bu uygulama, oyuncular için geliştirilmiş bir uygulama olduğundan, bu tür uygulamalarla çalışmak üzere tasarlandığı anlamına gelir.

Mobil cihazlarda oyun oynama daha yaygın hale geliyor ve kullanıcıların mevcut oyunu kapatmak zorunda kalmadan bağlantıda kalmak için bir çözüme ihtiyacı var. Discord ile bunu ve daha fazlasını yapabilirler.

Discord uygulaması sayesinde, kullanıcılar ses kanallarına katılabilir ve grupla sohbet edebilir, videolar, görüntüler ve metinler paylaşabilir, anında bildirim alabilir, diğer kişileri sadece birkaç dokunuşla davet edebilir, doğrudan mesaj gönderebilir, büyük kullanıcı gruplarını yönetebilir. Ve daha fazlasını yapabilir. Discord uygulamasını akıllı telefon yada tabletlere indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Discord Özellikleri:

  • Diğer oyuncularla sohbet etme özelliği.
  • Diğer Discord kullanıcılarına video ve fotoğraf gönderin.
  • Önemli etkinlikler için push bildirimleri kullanın.
  • Arkadaşlarına doğrudan mesaj gönder.

Discord Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here