Digital Patrol

0
434
Deneme Sürümü | 8.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

Digital Patrol, bilinen her türlü zararlı yazılımın yerlerini bulan ve trojan kaldırma aracının yardımıyla sisteminizden kalıcı olarak silen güvenlik yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Virüs ve Zararlı Yazılım Temizleyici

Digital Patrol bilinen tüm Trojan türleri, İnternet solucanları, komut dosyası virüsleri ve diğer zararlı kötü amaçlı yazılımlardan bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olan bir programdır.

Digital Patrol’un arabirimi basit ve aynı zamanda çok sezgiseldir. Bu uygulamanın tüm potansiyelini kullanabilmek için, BT ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olmanıza gerek yoktur ve kapsamlı öğretici makaleler okumak zorunda kalmazsınız.

Ana pencerenin sol tarafında (Başlat, Duraklat, Durdur, Yardım ve Çıkış) gereken her şeyi yapmanıza yardımcı olacak beş düğme bulacaksınız, sağ tarafta tüm dosyaları, klasörleri ve sürücüleri seçebilirsiniz. Başlat düğmesine basmanızın ardından ana ekranın sağ tarafında, taramanızla ilgili istatistikleri (kaç dosya tarandı, virüs bulaşmış, şüpheli vb.) görebilir ve ilerleme çubuğunu gösterebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın sadeliğinin çok güçlü olmadığı konusunda sizi aldatmasına izin vermeyin. Digital Patrol, Truva atları, casus yazılımlar (izinsiz bilgisayarlardan kişisel ve finansal bilgi toplamak için kullanılan programlar), virüsler, kök setleri, solucanlar, kötü niyetli Java komut dosyaları ve ActiveX denetimleri gibi 90 milyondan fazla farklı kötü amaçlı yazılımı ortadan kaldırabilir.

Uygulama önceden bildiği virüsleri ve Truva atlarını aramakla birlikte, programların kötü amaçlı kod içeriyor olup olmadıklarını anlamaya çalışmak için programların çalışma biçimine de bakıyor. Bu tarama türü, sezgisel olarak adlandırılır ve bu, tecrübeye dayandığı anlamına gelir.

Özetlemek gerekirse Digital Patrol, Truva Atları, casus yazılımlar ve solucanlar gibi kötü amaçlı yazılımları algılamak ve bilgisayarınızdan silmek için mükemmel bir yoldur.

Digital Patrol Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.5.55
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here