Dergilik (Android)

0
510
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Dergilik uygulamasını Android işletim sistemli akıllı telefonlara ve tabletlere indirerek güncel dergi ve gazeteleri okuyabilir ya da bunların eski sayılarına bakabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Android için Dergi ve Gazete Okuma Uygulaması

Dergilik, içerisinde en popüler gazete ve dergi modellerini barındıran ve bu dergileri okumanızı sağlayan mobil dergi okuma uygulamasıdır. Uygulamanın içerisinde 300’den fazla dergi ve gazete bulunmaktadır. Tüm bunları günlük ya da güncel sayılarını okuyabilirsiniz. Ya da dilerseniz bu dergi ve gazetelerin eski sayılarına giderek inceleyebilirsiniz. Böylece sevdiğiniz ya da saklamak istediğiniz yayınları uygulamanızda tutabilirsiniz.

Dergilik uygulamasında dergi yada gazete okumanız için öncelik uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirmeniz gerekmektedir. Ardından uygulamaya girerek telefon numaranızı giriyorsunuz böylece telefonunuza bir şifre geliyor ve bu şifre ile artık uygulamayı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Dergilerin yeni sayısı çıktığında uygulama sizin için otomatik olarak indirir ve okumanız için size sunar. Özel olarak arayıp bulmak istediğiniz herhangi bir dergi varsa arama bölümünden kolayca arama yapabilir ve anında istediğiniz dergiye ulaşabilirsiniz. Uygulamanın Cropy özelliği sayesinde saklamak istediğiniz yayınları kesip favori sayfalarınızda tutabilirsiniz. Dergilik uygulamasının en güzel özelliği ise İnternet olmadan yani çevrimdışı da çalışıyor olmasıdır. Tüm dergi ve gazeteler otomatik olarak indirildiği için İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan okuyabiliyorsunuz.

Dergilik Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.1.0
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here