DefenseWall

0
611
Deneme Sürümü | 4.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

DefenseWall programı İnternet’te gezinirken kendinizi korumanın en kolay yoludur. Güvenlik duvarı sayesinde zararlı yazılım ve virüslere karşı etkili koruma sağlar.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Güvenlik Duvarı Programı

DefenseWall, Truva Atları, reklam yazılımı, casus yazılımlar, keyloggers ve rootkit’ler gibi bilgisayarınızdaki herhangi bir saldırı veya yetkisiz sızıntıyı engellemeye yardımcı olan güçlü bir yardımcı programdır.

Program otomatik olarak ana uygulama penceresine erişebileceğiniz sistem duvarında yer alır. Deneyimli bir kullanıcı olsanız da olmasanız da, temiz görünüm, DefenseWall’ın özelliklerini kolayca anlamanızı sağlar.

DefenseWall, tehdit seviyesine (güvenilir veya güvenilmeyen) göre uygulamaları iki gruba bölerek kötü niyetli ajanlara karşı sisteminizi koruyabilir. Araç, ikinci program setini otomatik olarak algılar ve bunları anında feshetme izni verir.

Ayrıca dosyaları ve Windows kayıt defterini geri alabilir, belirli uygulamaları güvenilir hale getirebilir ve olayların günlüğünü kontrol edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İleri düzey kullanıcılar; koruma, güvenli özel dosyalar ve klasörler dışında tutulacak dosya ve kayıt öğelerinin bir listesini oluşturabilir, indirme alanlarını yönetebilir ve DefenseWall’ı şifreyle koruyabilir. Ayrıca, güvenilmeyen uygulamalar listesini oluşturabilir ve bunları masaüstünü kullanmaya veya sistemi yeniden başlatmaya yetkilendirebilir, ayrıca şifreleri, oyun hesaplarını ve diğer hassas verileri de koruyabilirsiniz.

“Seçenekler” alanından, DefenseWall’ı alarm tepkilerini sistem tepsisinde görüntülemek, CD / DVD sürücülerini güvenilmez olarak düşünmek ve sistem başlatmada otomatik olarak çalıştırmak üzere ayarlayabilirsiniz. Ek olarak, program ayarlarını kaydedebilir, klavye kısayollarını yeniden yapılandırabilir ve seçenekleri varsayılana geri yükleyebilirsiniz.

Güvenlik aracı, ılımlı miktarda sistem kaynağı gerektirir ve yanıt süresi de iyi düzeydedir. Ayrıca bir yardım dosyası mevcut ve testlerimiz boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmadık. DefenseWall, kötü amaçlı yazılımlara karşı güçlü bir ajan olarak kesinlikle dikkate alınmalıdır.

DefenseWall Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.25
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here