Defense Platform SHINOBI

0
631
Deneme Sürümü | 112 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Defense Platform SHINOBI programı güvenilir işlemlerden oluşan bir beyaz listeyi tanımlayarak diğer zararlı yazılımların çalıştırılmasını engelleyen ve bilgisayarınızı zahmetsizce koruyan güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Zararlı Yazılımları Engelleme Programı

Bilgisayarınızın güvenliğini en uygun seviyede tutmak, tehditler giderek daha karmaşık hale geldiğinden ve kaldırılması daha zor olduğundan günümüzde sofistike çözümler gerektirir.

Yukarıdaki durumlarda yardımcı olabileceğini kanıtlayan uygulamalardan biri, Defense Platform SHINOBI’dir. Programı, güvenilir süreçleri ve uygulamaları beyaz listeye almanıza yardımcı olur.

Bu program renkli düğmeler ve sezgisel işlevler ile basit bir kullanıcı arayüzü ile gelir, böylece onlara kolaylıkla erişebilirsiniz. Güvenilen uygulamaların bir beyaz listesini tanımlayarak ve listede bulunmayan öğeleri reddeden, sisteminizi korumanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bununla birlikte programı başlattıktan sonra, bilgisayarınızda zaten yüklü olan çeşitli uygulamalara erişmenizi engelliyor. Buna ek olarak, Başlangıç ​​listesindeki her işlemi sonlandırır ve beyaz listeye alınmadığı sürece başlatmayı engeller.

Programı yükledikten sonra, bileşenlerini düzgün şekilde yükleyebilmeniz için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir. Bununla birlikte, Defense Platform SHINOBI, birçok kullanıcı için rahatsızlık verebilecek şekilde işlevini açıp kapattığınızda sisteminizi yeniden başlatmanızı ister.

Sponsorlu Bağlantılar

Program, beyaz liste sınırlamasını atlamak isteyebilecek öğeleri sürekli olarak tarar. Bu nedenle, genel sistem performansınız yüksek CPU kullanımı nedeniyle yavaşlayabilir.

Bir işlemi algıladıktan sonra uygulama, dosyayı beyaz listeye yerleştirip koymamaya karar vermenizi veya bilgisayarınızda çalıştırmayı engellemenizi sağlar. Bununla birlikte, elle beyaz listeye bir öğe eklemek mümkün değildir, bu nedenle olasılıklarınız oldukça sınırlıdır.

Özetle, Defense Platform SHINOBI, güvenilen uygulamaları bir beyaz listeye eklemenize ve başka herhangi bir işlemin yürütülmesini reddetmenize izin vererek bilgisayarınızın güvenliğini sağlamanıza yardımcı olabilir.

Defense Platform SHINOBI Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.4.2
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here