DefenceByte AntiVirus Pro

0
501
Deneme Sürümü | 16.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

DefenceByte AntiVirus Pro programını indirerek bilgisayarınızı her zaman zararlı yazılımlardan uzak tutun, virüsleri bulup bunlarla başa çıkın ve zararlı dosyaları silin, başlangıç ​​programlarını yönetin.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Antivirüs ve Zararlı Yazılım Önleyici Program

Hiç kimse bilgilerinin gizliliğini hafife almaz, bilgisayarınızı hem çevrimiçi hem de çevrimdışı karşılaşabileceğiniz çok sayıda tehdide karşı korumak zordur.

DefenceByte AntiVirus Pro, PC’nizi ele geçirmeden önce virüsleri engellemek için tasarlanmış gerçek zamanlı tarama modülünü içerdiği için size yardımcı olabilecek sezgisel bir programdır ve ayrıca e-postalarınızı tarayabilir ve özel verilerinizi yönetmenize yardımcı olabilir.

Virüsleri mümkün olduğunca çabuk şekilde durdurmak esastır ve DefenceByte AntiVirus Pro bunu yapmanıza izin verir. Bilgisayarınızı sürekli tarar ve tehlikeli bir dosya engellendiğinde ve karantinaya getirildiğinde sizi uyarır.

Motor, yalnızca belirli dosya türlerini izlemek üzere yapılandırılabilir ve programın veritabanında bulunmayan yeni uzantılar ekleyebilirsiniz.

Varsayılan olarak, DefenceByte AntiVirus Pro’nun ne kadar titiz olmasını istediğinize bağlı olarak hızlı ve derin tarama işlemleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla birlikte, özel taramaları yapılandırabilir ve çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca, uygulamanın, her zaman korunmakta olduğunuzdan emin olmak için belirli aralıklarla taramaları gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızı başlattığınızda otomatik olarak başlatılan işlemler sisteminizi yavaşlatabilir. DefenceByte AntiVirus Pro, gereksiz başlangıç ​​öğelerini kaldırmanın basit bir yöntemini sunar, böylece bilgisayarınızı hızlandırır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, program, arama ve göz atma geçmişinizi silmenize yardımcı olabilir, ayrıca çeşitli uygulamalar tarafından oluşturulan geçici dosyaları silebilirsiniz.

Son olarak, Dosya Gezgini içerik menüsüne “Dosyaları Sil” seçeneğini ekleyebilir ve seçildiğinde öğeleri siler ve onları kurtarması imkansız hale getirebilirsiniz.

Genel olarak, DefenceByte AntiVirus Pro, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilen, mevcut virüsleri temizleyen ve sizin özel verilerinizi yönetmenize yardımcı olan güvenilir bir güvenlik aracıdır.

DefenceByte AntiVirus Pro Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.5.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here