Deep Freeze Standard

0
630
Deneme Sürümü | 13.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Deep Freeze Standard, sisteminizde yapılan tüm değişiklikleri silmek ve bir yeniden başlatma oturumundan sonra bilgisayarı orijinal durumuna sıfırlamaya yardımcı olan güçlü bir güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılımlardan Korunma Programı

Deep Freeze, bir sonraki yeniden başlatmada bilgisayarın işletim sisteminde yapılan tüm değişiklikleri devre dışı bırakabilen bir yedekleme ve kurtarma sistemidir.

Başkasının bilgisayar sisteminizde çeşitli değişiklikler yapmasını istemediğinizde, bu tür bir araç önerilir.

Basit bir şekilde söylemek gerekirse, Deep Freeze etkinleştirildiğinde, bir sonraki başlatmada bilgisayarınızın tüm başlangıç ​​ayarlarını geri yükleyecektir.

Nasıl çalışır

Programı donmuş modda unutursanız ve ardından bazı önemli değişiklikler yaparsanız (örn. Önemli bir belge yazmak ve kaydetmek, lisanslı bir yazılım yüklerseniz), bir sonraki açılışta her şeyi kaybedersiniz. Ne yazık ki, Deep Freeze’yi etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak her zaman bir yeniden başlatma gerektirir.

Ana parola

Sponsorlu Bağlantılar

Programı etkinleştirebilecek veya devre dışı bırakabilecek bir ana şifre oluşturmanız gerekiyor. Unutmayacağınızdan emin olun çünkü onu geri almanın bir yolu yoktur.

Genel olarak, ilk kez kullanıcılar tarafından kullanıldığında özellikle programın anlaşılması güç olabilir, ancak yardım dosyasına girmeden önce kontrol etmeyi unutmayın.

Değerlendirme

Sonuç olarak, bilgisayarınızın bilgilerini korumak için garantili bir yol istiyorsanız, Deep Freeze sizin için mükemmel bir araçtır. Bilgisayarınızın koruma altında olduğundan emin olursunuz.

Deep Freeze Standard Ekran Görüntüleri

Versiyon : 8.37.020.4674
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here