Deep Freeze Server

0
539
Deneme Sürümü | 6.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

Deep Freeze Server, sağlam bir sunucu güvenliği ile gelen ve kolay bir şekilde sunucu tutarlılığını koruyan erişilebilir ve güçlü bir programdır. Ayrıca sistemi korur ve sistemi sıfırlamak için size yardımcı olur.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Sunucu Güvenliği ve Sistem Sıfırlama Programı

Deep Freeze Server, yöneticilerin sunucularda depolanan verilerin güvenliğini sağlamasına yardımcı olmak için geliştirilmiş, gelişmiş bir yedekleme ve kurtarma çözümüdür. Bu uygulamanın gerçekte yaptığı şey işletim sisteminin yapılandırmasını ve yüklü uygulamaların kaydını tutmak ve bir sonraki yeniden başlatmada hepsini geri yüklemektir.

Deep Freeze Server, sunucu hasarlarını veya kötü niyetli saldırılardan dolayı arızalanmayı veya değişiklikleri bildirmekten kaçınmanın uygun bir yoludur. Bunu, gördüğünüz gibi kusursuz yapılandırmayı oluşturmak ve daha sonra tekrar kolayca kurmak için kullanabilirsiniz.

Merkezi yönetim özelliğine sahip Deep Freeze Server Enterprise sürümünün aksine, standart sürüm maksimum 5 sunucunun taşınması için uygundur.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama, sunucunun ve yüklü tüm programların veri bütünlüğünü korumak için çözümdür. Yapılandırma Yöneticisi, iş istasyonlarını ve sürücüleri yönetebileceğiniz, olayları gözden geçirebileceğiniz ve bakım işlemleri yapabileceğiniz bir yerdir. Çözülme alanlarını korumak ve yönetmek için sürücüleri seçmenizi sağlar (bu bölümlerin içeriği, yeniden başlatma sırasında otomatik olarak tutulur).

Bu yazılımı, Windows Server bilgisayarınızdaki verilerin korunması için başlangıç ​​yapılandırmasının bir anlık görüntüsünü oluşturarak ve tüm değişiklikleri geri almak için Deep Freeze Server’ı etkinleştirerek kullanabilirsiniz.

Deep Freeze Server, program etkinleştirilirken sunucunun yeniden başlatılması ve sistemin ilk durumuna getirilmesi durumunda sistemde yapılan tüm değişiklikleri dikkate almayacak şekilde tasarlanmıştır. Amacı, değişikliklerin veya malware saldırılarının sunucunun iyi çalışmasını engellemesini önlemektir.

Deep Freeze Server Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.72.270.4535
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2003 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here