DAEMON Tools Lite

0
585
Ücretsiz | 773 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

DAEMON Tools Lite, dört adet sanal diski oluşturmanıza, görüntüleri bağlamanıza, kaldırmanıza ve aygıt içeriğinden görüntü dosyaları oluşturmanıza yardımcı olan sanal disk (sürücü) oluşturma programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Türkçe Sanal Sürücü Programı

DAEMON Tools Lite, bilgisayarınıza sanal sürücüler oluşturan güvenilir bir programdır ve anında erişilebilmesi için CD ve DVD’leri taklit etme olanağı sunar.

Desteklenen dosya biçimleri:

DAEMON Tools, CCD (CloneCD), BWT (Blindwrite), MDS (Media Descriptor File), CDI (Discjuggler), NRG (Nero), PDI (Anında CD / DVD), B5T (BlindWrite 5) gibi en popüler formatlarla çalışır. , CUE / BIN, ISO ve ISZ.

Öte yandan şunu söyleyebiliriz, Ultra ISO, Magic ISO ve Power ISO tarafından oluşturulan görüntü dosyalarını mount etmek isteyenler, DAEMON Tools Lite’ı kullanamaz.

Ana pencereyi başlatmadan ayarları hızla değiştirmenize ve disk görüntü dosyalarını yüklemenize izin veren program başlangıç ekranına otomatik olarak yerleşir.

DAEMON Tools Lite programını kullanabilmeniz için .NET Framework’e izin vermeniz gerekir. Program, biraz zaman ve çaba harcamadan dağıtım paketinde gelir.

Disk görüntüleri oluşturmanız gerektiğinde, DAEMON Tools Lite, ISO, MDS, MDF ve MDX dosyalarını oluşturmanıza ve böylece Blu-ray disklerin, DVD’lerin veya basit CD’lerin içeriğini saklamanıza izin verir.

Sponsorlu Bağlantılar

DAEMON Tools Lite ile 4 sanal sürücü oluşturabilirsiniz ve bu durum ortalama bir kullanıcı için yeterli bir sayıdır. Buna ek olarak, program çoğu CD ve DVD-ROM sürücüsü ile çalışır ve Securom, Safedisc veya Laselock olmasına bakılmaksızın hemen hemen her görüntüyü yükleyebilir.

DAEMON Tools Lite, sizi etkileyecek, özellikle piyasadaki hemen hemen tüm resim formatlarını işleyebilen gelişmiş özellikler bulundurur.

DAEMON Tools Lite, görüntüleri bağlamanıza ve kaldırmanıza, sanal sürücüler oluşturmanıza ve aygıt içeriğinden görüntü dosyaları oluşturmanıza yardımcı olmak için kullanışlı bir paket ile birlikte gelir. Kullanımı ve erişilebilirliği kolay bir CD / DVD sürücü programıdır.

DAEMON Tools Lite Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.7.0.0332
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here