CyberGhost VPN

0
804
Deneme Sürümü | 17.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

CyberGhost VPN, İnternet deneyiminizi basitleştirmenin yanı sıra güvenli hale getiren, kendi Sanal Özel Ağ bağlantınızı yaratan güvenlik ve VPN programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

İnternet Güvenlik ve VPN Programı

Çevrimiçi sörf yapmanın dezavantajlarından biri, kişisel verileri kaybetme ihtimalidir. VPN servis sağlayıcıları bu sorunu çözmeye çalışıyor ve bunlardan birisi CyberGhost.

SSL şifrelemeli OpenVPN protokolüne dayanarak, güvenli bir sanal özel ağ kullanmak İnternet’te gezinmenizi sağlar. Böylece, veri aktarımları, kullanıcı eylemleri ve konum adresi gizli kalır ve  anonim sörf yapmanıza olanak tanınmış olur.

Uygulamayı kullanmak için bir hesaba ihtiyacınız var. Kimlik bilgilerinizi girdikten sonra, bilgisayarınızın IP adresini ve abonelikle ilgili bilgileri görüntüleyen ana arayüze erişebilirsiniz. Özel bir ağ oluşturmak için, ‘VPN’ye bağlan’ düğmesine basmanız yeterlidir.

‘Sunucu listesi’ bölümünü kullanarak bağlanmak istediğiniz sunucuyu seçebilirsiniz, ancak uygulamanın sizin için sunucuyu seçmesine izin vermeniz önerilir. Hızlı ve güvenilir, yalnızca Almanya’da bulunan sunuculara erişebilirsiniz (diğer Avrupa sunucuları için başka bir ödeme planı seçmeniz gerekir).

Bağlandıktan sonra, yeni IP adresinizi görebilir ve konumunuzu ‘Sunucu haritası’ bölümünden bulabilirsiniz. Ardından, İnternetin normalde yaptığınız gibi kullanılmasına, özel verilerinizin çalınabileceğinden endişelenmeden başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

CyberGhost, tüm kullanıcı kategorileri için uygun olan bir dizi abonelik planı sunar. Örneğin, temel, ücretsiz plan kısa oturumlar için faydalı olabilirken, ücretli sürüm daha fazla ülkede dağıtılan çok sayıda sunucuya erişmenize izin verir.

Yazılım, bağlantı güvenliğini artırmak için ek özellikler ile birlikte gelir. Tarayıcı çerezlerini ve geçmişini siler (yalnızca Internet Explorer’da), şifre güvenliğini doğrular ve posta gönderimini kısıtlar. E-posta göndermek için, e-posta istemcisini programın istisna listesine kaydettirmeniz gerekir.

CyberGhost, hızını ve kota sınırlamalarını koymaya istekli iseniz, çevrimiçi gezinirken yollarınızın silinmesi için güçlü bir koruma aracı olduğunu kanıtlıyor. Değilse, her zaman yeni bir plana abone olabilir ve endişelenmeden online sörf yapabilirsiniz.

CyberGhost VPN Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.1.0.2569
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here