Cute FTP Professional

0
679
Deneme Sürümü | 19 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

CuteFTP, bilgisayarınız ve FTP sunucusu arasında dosya aktarımı yapan bir istemci programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Bilgisayar ve FTP Sunucu Arasında Dosya Aktarım Programı

CuteFTP, sadece birkaç tıklama ile bir FTP sunucusuna dosya yüklemenizi sağlayan güçlü bir FTP istemcisi programıdır.

CuteFTP Professional, yerel dosyalara göz atmanıza yardımcı olan çok panelli bir arayüz ile aynı zamanda sunucudaki dosyaları arayanlara yardımcı olur; hem acemilere hem de daha tecrübeli kullanıcılara hitap eder; aynı zamanda, tonlarca bilgi içeren kapsamlı bir yardım dosyası vardır.

Program, büyük bir hız ve güvenilirlik sunan yüksek bir boyuttaki dosyaları aktarmak için kullanılabilir. Sürükle ve bırak desteği bulunan CuteFTP Professional, bağlanmak için yeni bir sunucu kurmaya çalışırken size kolaylık sağlayacak basit bir yapılandırma sihirbazı sunar.

Aynı zamanda, ana pencere önceden tanımlanmış ana bilgisayar, kullanıcı adı, şifre ve bağlantı noktası alanları ile anında bağlantı sunmak için uygulamanın herhangi bir normal tarayıcıda olduğu gibi kullanılabilir.

Bir site yöneticisi de dahildir, aynı zamanda sadece birkaç tıklama ile tüm transferleri yönetebilirsiniz. Elbette, yüklemeleri zamanlayabilir ve aynı zamanda gerçekleştirilecek maksimum aktarım sayısını sınırlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yapılandırma ekranı devasadır. Günlükler, Smart Keep Alive adı verilen SSL güvenlik, Smart Overwrite, sesler, proxy sunucular ve yeniden adlandırma kuralları gibi uygulamanın birçok özelliği ve seçeneği bulunur.

CuteFTP Professional çoğu zaman bilgisayar kaynaklarını zorlamaz ancak dosyaları çok yüksek hızda aktarırken bilgisayar performansını biraz zorlayabilir.

CuteFTP Professional, dosyaları bir FTP sunucusuna aktarmanın güçlü bir yoludur ve piyasadaki FTP programları arasında en etkileyici özellikleri sunan programdır.

CuteFTP Ekran Görüntüleri

Versiyon : 9.2.0.0008
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here