Cubicle Flushsafe Antivirus

0
462
Ücretsiz | 604 KB i n d i r
Editör İncelemesi
2.9

Özet

Cubicle Flushsafe Antivirus, virüsleri ve diğer tehditkar dosyaları algılamak için bilgisayarınızı sürekli tarayan kullanımı kolay ve güvenilir bir programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Cubicle Flushsafe Antivirus, bilgisayarınızı taramak, virüsleri algılamak ve tehdit etmek için gerçek zamanlı olarak tasarlanmış basit ve güvenilir bir yazılımdır. Sürekli bilgisayar aramaları gerçekleştirebilir ve bulduğu düzensiz dosyaları görüntüleyebilir, böylece uygun önlemleri alabilirsiniz.

Kapsamlı bilgisayar taraması

Program, disk sürücülerinde kapsamlı taramalar yapmanızı sağlar, aramanın içerdiği klasörlerin ve alt klasörlerin sayısını hesaplar ve süreç devam ederken taranan dosyaların sayısını görüntüler.

Varsayılan olarak Cubicle Flushsafe Antivirus, tehlikeli dosyaları veya virüsleri arar, planlanmamış sistem taramaları gerçekleştirir. Bu işlem bilgisayarınızı yavaşlatırsa, devre dışı bırakabilir ve bunun yerine yazılım sorulduğunda bilgisayarınızı kontrol etmesine izin verebilirsiniz.

Sonuçları gösteren bir yapı

Yazılım, arama sonuçlarını ayrı bir sekmede görüntüler; böylece gerçek bir tehdit oluşturmazlarsa onları tanımlayabilir veya kaldırabilir veya yok sayabilirsiniz. Bu arada, aramanın ara sonuçlarını program penceresinin alt kısmındaki durum çubuğunda görüntüleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İşlem devam ederken, çubuk görevin ilerlemesini, algılanan klasörlerin sayısını ve taranan dosyaları görüntüler. Aksi takdirde, analiz edilen dosyaların ve bulundukları konumun tam bir tarama günlüğünü görebilirsiniz.

Sonuçları kaydetme

Tüm aramaların sonuçlarını bir veritabanı dosyasına kaydedebilir ve bu dosyayı özel bir konumda saklayabilirsiniz. Cubicle Flushsafe Antivirus tarafından gerçekleştirilen aktivitelerin tam günlüğünü içerir. Uzak bellek aygıtları da dahil olmak üzere tarama işlemine özel sürücüler ekleyebilirsiniz.

Değerlendirme ve Sonuç

Cubicle Flushsafe Antivirus, planlı olmayan sistem taramalarını yapabilen ve hatalı, riskli dosyaları olduğu gibi virüsleri tespit edebilen bir antivirüs programıdır. Bilgisayarınızı kötü niyetli içeriğe karşı korumak için kullanışlı bir araçtır ve analiz edilen dosyaların tam listesini sunar.

Cubicle Flushsafe Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here