CS Anti-Virus

0
422
Ücretsiz | 4.5 MB i n d i r
3.7

Özet

CS Anti-Virus, bilgisayarınızı dış tehditlere, virüslere ve zararlı yazılımlara karşı koruyabilecek olan ücretsiz bir antivirüs programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs Programı

CS Anti-Virus, virüslere karşı gerçek zamanlı bir kalkan gibi davranarak kullanıcılarına daha iyi koruma sağlaması için tasarlanmış bir yazılım uygulamasıdır.

Basit ve Kullanışlı Arayüz

Program, uygulamanın sol tarafına yerleştirilen ana kontrollere sahip basit bir arayüze sahiptir. Koruma çözümü, ClamAV açık kaynak antivirüs motorunu temel alır. Uygulama, virüsten koruma hizmeti ve motor, soket, dosya koruması ve dahili veritabanının tarihi de dahil olmak üzere çalışan servislerin durumunu da görüntüler.

Programı güncellemek çok kolaydır

Program ayrıca bazı koruma işlemlerini durdurabilir ve bilgiyi yenileyerek her filtrenin durumunu gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilir. Araç, bir virüs sayısını ve sistemde bulunan en son virüs ve virüs bulaşmış dosya hakkında ayrıntılı bilgi görüntüler. Veritabanını kolayca manuel olarak güncelleyebilir veya belirli bir saatte çalışacak bir yineleme kurabilirsiniz. Arzu edilen dizini içeren bir tarama yolu belirtilebilir veya bir tarama zaman çizelgesi oluşturabilirsiniz.

Tarama işlemini özelleştirin

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama aynı zamanda bir virüs ve çalışan bir günlük tutar; her ikisine de tarayıcı alanından erişilebilir. Programın ayarlarındaki dosya türü listesini kullanarak, işlemde hangi dosyaların türünün belirleneceğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca, farklı virüsleri hariç tutmayı veya işlem için klasörleri atlayabilirsiniz. CS Anti-Virus, hata ayıklama günlüğünü ve dosya korumasını etkin durumda tutabilir.

Yardımcı program ayrıca, kullanıcı tarafından tanımlanan File Guard konumunu görüntüleyebilir. Dahili AV Motoru, ayarlar bölmesinde ilgili seçeneği tıklatarak otomatik olarak başlatılacak şekilde ayarlanabilir. Uygulama, özel bir soket zaman aşımını ayarlayabilir ve çeşitli işlevler için boşta kalma süresini yönetebilir.

Değerlendire ve Sonuç

Kısacası CS Anti-Virus, çeşitli virüslere karşı gerçek zamanlı kalkanları etkinleştirerek kullanıcı dosyalarını korumaya yardımcı olmak için tasarlanmış basit bir yardımcı programdır.

CS Anti-Virus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 0.1.2 Beta
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here